Seredskí futbalisti pokračujú v tréningu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Situácia s korona vírusom vládne medzi nami už niekoľko týždňov. Tento vírus každého z nás určitým spôsobom poznačil. Zo dňa na deň sme prišli o naše milované aktivity a služby, ktoré boli u nás na dennom poriadku. Táto situácia zasiahla aj náš klub a náš obľúbený šport – futbal. Zrazu sme nemohli trénovať, nemohli sme sa stretávať a to najdôležitejšie, nemohli sme posúvať vpred ani naše mladé talenty. A verte mi, deťom sa to vysvetľuje naozaj ťažko.

Situácia sa však postupne zlepšuje a opatrenia na zamedzenie šírenia korona vírusu sa postupne uvoľňujú. Z nariadenia vlády vyplýva, že vonkajšie verejné športoviská môžu byť za dodržania určitých opatrení otvorené. Z tejto správy máme nesmiernu radosť. Prečo? Pretože vám konečne môžeme oznámiť dobrú správu. Pomaly, ale isto otvárame naše brány a začíname s tréningami. Zdravie našich hráčov si však ceníme, a preto musíme dodržiavať aj naďalej všetky odporúčania a nariadenia vlády SR.

Ako to bude v praxi teraz vyzerať?

Tréningové procesy budú podliehať stanoveným opatreniam a každá tréningová kategória bude povinne dodržiavať usmernenia SFZ k opatreniu Úradu verejného zdravotníctva SR č. OLP/3461/2020.

V záujem zachovania zdravia vás ako aj vašich blízkych vás prosíme o dodržiavanie hore spomenutého nariadenia. Nezabúdajte si pravidelne umývať ruky, zakrývať si horné dýchacie cesty vhodným rúškom, držať určený odstup a v neposlednom rade, ak sa necítite zdravotne v poriadku, zostaňte radšej doma. Každá tréningová skupina bude mať k dispozícii antibakteriálne dezinfekčné gély.

Po príchode na tréning bude každému odmeraná teplota. Po zistení zvýšenej teploty nad 37,2 stupňov Celzia, nebude danej osobe umožnená účasť na tréningu.

A čo sprchy a kabíny?

Je nám to veľmi ľúto, ale kabíny a sprchy zostávajú až do odvolania zatvorené. Ide o preventívne nariadenie, ktoré musíme dodržiavať. Ideálnou voľbou je prísť na tréning už prezlečený a v taške si so sebou nezabudnite priniesť suché veci na prezlečenie.

Táto situácia naozaj nie je jednoduchá. Všetky opatrenia robíme hlavne pre vás a vaše zdravie. Tak nezabúdajte, spoločnými silami a dodržiavaním nariadení to určite zvládneme, pretože To my sme SEREĎ.

Ďakujeme za pochopenie a vidíme sa na trávniku.

zdroj: seredske novinky

- Inzercia -
  1. a co trenery. preco ste ich vyhodily jak spinave pradlo. myslite ze ty vyhodeny s trnavy budu lepsimy. cakajte ze chlapci starsi a mladsi dorast väcsinou skoncia. a potom hladajte pricinu.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články