Sudca Kičura ide do väzby

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšou dobrou správou pre každého slušného Slováka je obvinenie exšéfa  Správy štátnych hmotných rezerv a sudcu Dr. Kajetána Kičuru. Bombónikom hlavne pre samotného arogantného zbohatlíka Kičuru určite je jeho umiestnenie do väzby, ktoré dnes odobril Ústavný súd.

Kajetán Kičura spolu so svojim dôchodcom otcom a len 20 ročným synom patrí medzi kúzelníkov, ktorí sa stať bohatými dokážu prakticky zo dňa na deň. Síce nie prácou alebo legálnym podnikaním, ale podľa medializovaných informácií v podstate tunelovaním štátnej inštitúcie a korupciou. Zaujímavá to rodina…

Aj tento “úspešný” príbeh  nominanta SMERu a kamaráta jeho predsedu dokresľuje stav, do ktorého Slovensko a jeho občanov táto strana dostala za 12 rokov vlády.

Ešteže sa Kičura predsedovi SMERu poďakoval priamo na tlačovej konferencii, aspoň bez najmenších pochýb vieme, kam ďalšiu nešťastnú figúrku novodobej histórie Slovenska zaradiť.

Stádočko vysokopostavených ľudí vo väzbe sa teda rozrástlo. Nový prírastok za mrežami určite poteší jeho kolegyňu sudkyňu Kočnerovu opičku Jankovskú a ďalších Kičurových kolegov z radov sudcovského stavu. V minulosti spolu zdieľali sudcovské taláre, onedlho budú niekoľko rokov možno zdielať jednu celu.

V každom prípade je nevyhnutné pokračovať v systematickej  očiste nielen justície, ale aj prokuratúry a policajného zboru. Podľa intenzity premorenia škodcami práve týchto pre demokraciu v krajine tak dôležitých inštitúcii sa dá predpokladať, že sme ešte len na začiatku tohto dôležitého očistného procesu. Čo myslíte, kto bude ďalší?

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články