PRÁVE TERAZ: V DSS v Seredi potvrdený pozitívny test na prítomnosť COVID-19

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď/ Práve v týchto chvíľach prebieha ďalšie testovanie klientov DSS a zamestnancov v Seredi. Pozitívnou osobou testovanou na COVID-19 je jedna zo zamestnankýň DSS, ktorá sa podľa slov riaditeľky Mgr. Milady Floriánovej už nachádza v karanténe. Zamestnankyňa nepochádza zo Serede. U žiadneho z klientov doteraz testy pozitívne nevyšli.

O ďalšom vývoji situácie v DSS budeme verejnosť informovať neskôr.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. 10.3. Pri príležitosti sviatku osláv Medzinárodného dňa žien sa v zariadení DD a DSS pre dospelých uskutočnil pre klientov program a spoločné posedenie….

 2. Bolo by treba riesit ako sa sprava,, pani,, riaditelka k s svojim zamestnancom…Zachvilu vsetci utecu.Ak ich dotial nestihne vyhodit vsetkych.Len koli tomu ze su jej nesympaticky.

 3. Všetci máte zbraň v rukách COVID 19 , dávajte si pozor, aby ste to nemali v hrdle, či v nose – idioti !!!!

 4. Držím palce všetkým testovaný dôchodcom, aby boli negatívny a pani skoré uzdravenie! A žeby tá pani riaditeľka bola taká odporná voči zamestnancom? 🙈

 5. Z nových prípadov je 7 pacientov z domovov sociálnych služieb (Pezinok, Veľká Lomnica, Sereď, Horné Saliby, Dolné Saliby, Galanta, Mostová), dvaja z toho majú viac ako 60 rokov. 14 pacientov z karanténnych stredísk a päť ľudí z osád. Tam prebieha vojenská operácia s názvom Karusel.

  Prípady pribudli v domovoch sociálnych služieb v Pezinku (1), Veľkej Lomnici (1), Sereď (1), Horné Saliby (1), Dolné Saliby (1), Galanta (1), Mostová (1).

  Päť prípadov pribudlo v osadách: Nitra (3), Horná Kráľová (1), Žehra (1).

  https://www.noviny.sk/koronavirus/513594-online-slovensko-ma-7-novych-pripadov-koronavirusu-v-bratislavskej-nemocnici-ordinoval-nakazeny-gynekolog

 6. V Seredi treba otestovať viac lokalít a potencionálnych ohnísk nákazy.
  Čo tak sociálne byty pán primator?
  A netreba zabúdať na “geto” oproti cukrovaru!!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články