Spoločne vysadili 40 stromov

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Medzi Seredčanmi je mnoho ľudí, ktorým príroda nie je ľahostajná. Patrí medzi nich aj Štefan Bardejovský, ktorý v uplynulých dňoch zakúpil 40 stromov s cieľom vysadiť lipovú alej pri Váhu, vedľa Čepenského jazera. Na prosbu o pomoc pri výsadbe zareagovalo mnoho dobrovoľníkov. Medzi nimi členovia TJ Rozkvet, ORF Cosmos či AKF Vodra. Ruku k dielu pridali aj poslanci Anton Dúbravec, Milan Buch a Michal Hanus.

Ochota dobrovoľníkov prekvapila aj samotného iniciátora výsadby. Brigáda prebehla počas dvoch dní a okrem nadšenia z dobre vykonanej práce všetkým prialo aj počasie. Poslanec A.Dúbravec pre Seredské novinky povedal: “ Kým stromy narastú a oživia túto lokalitu potrvá roky. Plnú krásu stromov si užije pravdepodobne až ďalšia generácia. No už teraz máme dobrý pocit, že sme pre prírodu spravili niečo pozitívne.“

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články