Nový rúškomat priamo v centre SEREDE

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Nosiť rúško na verejnosti z dôvodu pandémie koronavírusu je už niekoľko týždňov povinnosťou pre každého. Obyvatelia Serede si môžu rúška na zamedzenie šírenia nákazy po novom zakúpiť priamo v centre mesta. Spoločnosť BILLBOARDOVO, s.r.o. v spolupráci s mestom Sereď zabezpečila osadenie tzv. RÚŠKOMATU pred hlavným vchodom mestského úradu.

Už o niekoľko dní si môžu obyvatelia v automate zakúpiť rúška v rôznych veľkostiach a to dvojvrstvové za cenu 3,- € alebo jednovrstvové v hodnote 2,50 €. V rúškomate sú dostupné aj rukavice takisto v rôznych veľkostiach v cene za jeden pár 0,80 € a dezinfekčné gély či krémy na ruky.

Vďaka automatizovanému systému sú produkty pre širokú verejnosť k dispozícii bez časovej obmedzenosti a to 24 hodín 7 dní v týždni. Výhodou je, že rúškomat funguje na princípe takmer bezkontaktnej obsluhy, čím sa zamedzuje riziko šírenia prenosu ochorenia na minimum. Hoci je kapacita rúškomatu obmedzená, automat bude podľa potreby a aktuálneho stavu zásob dopĺňaný, neskôr by mali pribudnúť rúška aj inej farby.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články