NAKA zadržala muža, ktorý sa vyhrážal predsedovi vlády

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Príslušníci NAKA dnes zadržali muža, ktorý na svojom profile na Facebooku zverejnil video, v ktorom držal zbraň a slovne sa opakovane vyhrážal predsedovi vlády Igorovi Matovičovi. Policajti zaistili aj predmetnú zbraň. S mužom vykonávajú procesné úkony, a preto nie je možné poskytnúť viac informácií.

zdroj: Polícia SR

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Pre Lolo
    Sranda, že akonáhle sa nájde nejaký magor tak je Kotlebovec. Podľa akého metra sa tu delia ľudia? Že tu na všetko máme dvojitý meter vieme už dávno, ale už by ste mohli prestať. Však máte super odborníka Matelka aj s cirkusom vo vláde a furt ste nespokojní?

  2. Anonym 11. apríla 2020, 20:44 – to nie je fikcia, ale realita. Problem je, ze ten chudak Kotlebovec fakt je…

  3. To anonym – ako píše Miloš nie je to fikcia. Ale len hlupák a silák, čo sa vyhráža cez net ale ak by sa stretol s IM osobne, tak by sa aj dokakal 🤔

  4. Niekde písali , že má nejakú psychiatrickú diagnózu , tak to bude asi tým . On potom nepatrí do vezenia , ale na psychiatriu.

  5. Otázne je, či pre duševnú poruchu nemohol rozpoznať protiprávnosť činu alebo ovládať svoje konanie. Nechaj to radšej na kompetentných. Vidíš to príliš jednoducho.

  6. Videl som to video hovoril o matovicovi ale nespomenul ani premier ani predseda ani igor iba matovic.

  7. Pre anonym : Ja netvrdím , že som kompetentná , len konštatujem. Myslíš , že to vidím jednoducho ? Ty si nejak múdri , každý si môže napísať svoj názor.

  8. Jana, napísala si, že nepatrí do väzenia. Ako si k tomu dospela? Ak napíšeš konkrétny názor, tak musíš mať na to dôvod. Nie sa potom vykrúcať, že nie si kompetentná. Ak nie si, tak nepíš kam patrí a kam nepatrí.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články