Smutná bilancia z noci: Náraz do stromu vodič neprežil, 4 spolujazdci sú zranení

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Polícia bola včera, krátko pred 22.00 h večer privolaná k vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na hlavnom ťahu pri obci Cífer smerom na Kaplnú. 21 ročný vodič z okr. Malacky viezol v aute Honda Civic ďalších 4 spolujazdcov. Pri jazde pravdepodobne nezvládol mladý vodič rýchlosť a riadenie auta, skončil mimo cestu, kde narazil do stromu. Náraz neprežil vodič auta, dve osoby utrpeli ťažké zranenia a dvaja sa zranili ľahko. Zranení boli prevezení do nemocnice. Okolnosti tragickej nehody vyšetrujeme ako usmrtenie.

Polícia upozorňuje najmä mladých ľudí, aby na cestách zbytočne neriskovali a pokiaľ to nie je pre nich nevyhnutné, aby nesadali za volant a zostali radšej doma. Treba si naozaj uvedomiť, že pri vážnych dopravných nehodách nejde o život len zúčastneným osobám, ale aj všetkým záchranným zložkám a policajtom, ktorí zasahujú na mieste.

– – –

KR HaZZ Trnava |MM|   Dňa 01. apríla 2020, krátko pred 22 hodinou, bola ohlásená dopravná nehoda, štátna cesta I/61, v katastri obce Cífer. Zasahujúci príslušníci po príchode na miesto udalosti prieskumom zistili, že ide o dopravnú nehodu jedného osobného motorového vozidla, ktoré sa nachádza mimo cesty, narazené v strome, so zakliesnenými troma osobami a ďalšie dve osoby sa nachádzali mimo havarovaného vozidla. Príslušníci v spolupráci s prítomnými posádkami ZZS postihnutým osobám poskytli predlekársku prvú pomoc, za pomoci hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, zakliesnené osoby vyslobodili z vozidla a odovzdali do ďalšej starostlivosti ZZS. Po vykonaní protipožiarnych opatrení a odstránení uniknutých prevádzkových kvapalín miesto udalosti odovzdali príslušníkom policajného zboru. Počas zásahu nedošlo k zraneniu príslušníkov.

Na mieste zasahovalo desať príslušníkov s tromi kusmi techniky, tri posádky ZZS a príslušníci policajného zboru.

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články