AKTUÁLNE: Známy youtuber opäť zadržaný

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Vyšetrovateľ NAKA dnes opätovne zadržal osobu R.V.

Dôvodom je nerešpektovanie rozhodnutia súdu, ktorým tejto osobe zakázal uverejňovať príspevky na verejnosť, alebo sa na ich tvorbe akýmkoľvek spôsobom podieľať.

Daná osoba bola vyšetrovateľom už v minulosti obvinená z opakujúceho sa pokračovacieho prečinu výtržníctva spáchaného formou spolupáchateľstva, a to závažnejším spôsobom konania na viacerých osobách.

Momentálne je osoba zadržaná v CPZ a prebiehajú ďalšie procesné úkony.

zdroj: Polícia SR

- Inzercia -
 1. Pán filip a kde si na to prišiel ? Pánovi R.V. treba postaviť sochu ! Dúfam že sa dožijem doby keď vy slniečkári skončíte na smetisku dejín !

 2. Dnes Vasky zajtra kto, Majko, alebo obyčajný clovek co uz ma skratka dost tejto coraz vecsej diktatúry a policajneho statu? Toto je potlacanie slobody vyjadrovania sa a je jedno ci na namestiach alebo vo virtualnom priestore.

 3. toto je skutocne teraz to najdolezitejsie,nahanat nejakeho uboziaka,matovic vrieskal ako pochyta najvacsich kminov-oligarchov,ako ich pozatvara,asi toto je ten kmin.z tej trnavy ani svina neny dobra.

 4. Rudo Vasky porusil podmienky prepustenia z vazby. Je spravne, ze policia konala tak, ako jej uklada zakon.

 5. youtuber???????…..stary zdegenerovany ficoidny harabinov polodement…..

 6. Vaskeho zavreli za slobodu prejavu cielene pred voľbami. Vasky len zverejnuje svoje kriticke názory ktore vyjadruje každý clovek len nie cez videa. Za socializmu za toto zatvarali a uz je to tu zas. Co ked Majko raz za kritiku zatvoria aj teba?

 7. Obyvatel 2. apríla 2020, 21:16 – Dana a Vaskeho NEZATVORILI PRE KRITIKU.

  Oboch slusne poznam a tak viem o com pisem.

  Pozri si ich videa. Oni nemali byt zatvoreni vtedy, kedy boli. Oni mali byt trestne stihani podstatne skor a nie v jednom pripade.
  Robili po vzore Ha – ra – bi – na, ktory uroven a doveryhodnost justicie dostal presne tam, kde dostal svoju Vlast napriek asi najnakladnejsej kampani zo vsetkych.

  Dano robil pre tych, ktori mu zaplatili. Mal to na stranke onoho casu aj napisane – robil na objednavku.

  Danove ucelovo zostrihane video pustal aj primator na MsZ, ktore ucelovo zvolal, zmanipuloval poslancov a ludi prezentovanim nepravdivych informacii (samozrejme, ze to so pisem viem preukazat uz viac rokov nielen dokazmi v papierovej podobe, ale aj svedectvami poslancov).
  – – –
  Je to jedna zo sucasti chobotnice, ktora je odhalena, vysetrovana, no zatial este nie potrestana.

 8. Milos tvoj podpalac auta a objednavatel behaju po slobode a Vasky je v base len za to ze zverejnil svoj nazor s ktorým sa stotoznuje ticice ludi. To je ok? A normalne?

 9. Propagujme nazory mudrych ludi ,ktorí spajaju narod v pravde..
  Nie nazor sialenca a poloblazna Vaskeho,ktory ani sam nevie co
  vlastne chce
  Neviem aj mne sa zda ze je to podplateny diletant…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články