PRÁVE TERAZ: Vážna dopravná nehoda na nadjazde R1 ponad Váh

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / K hrozivo vyzerajúcej dopravnej nehode asi pred pol hodinou došlo na nadjazde ponad rieku Váh na rýchlostnej komunikácii R1, v smere od Serede do Nitry.

Pravý jazdný pruh blokujú dva havarované kamióny, z ktorých jeden má kabínu v úplne zdemolovanom stave. Časť kamióna je zosunutá mimo vozovku a náklad ako aj obsah kabíny je roztrúsený po násype, kde začína most ponad rieku Váh.

Treba pripomenúť, že v súčasnosti je práve toto diaľničné premostenie rieky Váh jediné plynulé  na R1, od Piešťan až po Šaľu, po ktorom je prejazd nákladných áut nad 3,5 t dovolený, nakoľko cez mosty ponad Váh v Hlohovci a železnicu v Seredi  je z dôvodu ich havarijného stavu premávka nákladných áut zakázaná.

Na mieste dopravnej nehody v týchto chvíľach zasahujú záchranárske zložky, jednotka HaZZ zo Serede a polícia dopravu presmerovala do rýchlostného jazdného pruhu. Kolóny áut v smere jazdy Trnava-Nitra sa chvíľami tvoria až od Dolnej Stredy.

Vyzývame vodičov, aby jazdili opatrne a hlavne v tomto úseku venovali zvýšenú pozornosť práci záchranárov pohybujúcich sa po komunikácii R1.

- Inzercia -
  1. Odkedy je v seredi zakazany prejazd aut nad 3.5t cez most ponad rieku Vah? Pokial viem tak je to len ponad most cez vlakovu streku.

  2. Clanok bol opraveny bez toho aby to autor oznamil.. slovo zeleznicny tam bolo doplnene az po mojom komentari..

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články