PRÁVE TERAZ: Hasiči zasahujú opäť pri Hornom Čepeni – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Práve v týchto chvíľach zasahujú hasiči na ceste medzi Sereďou a Horným Čepeňom, kde s najväčšou pravdepodobnosťou došlo k problémom v jazde motorkára. Hasiči zabezpečujú uniknuté prevádzkové kvapaliny na ceste.

Bližšie informácie poskytneme po ich zistení.

– – –

AKTUALIZOVANÉ 30.03.2020 – tlačová správa KR HaZZ Trnava

Dňa 29. marca 2020,  krátko pred 16. 50 hodinou, bola ohlásená dopravná nehoda motocykla v katastri obce Sereď, štátna cesta III/1320.  Zasahujúci hasiči z Hasičskej stanice Sereď po príchode na miesto dopravnej nehody  zistili, že ide o kolíziu osobného motorového vozidla s motocyklom. Vo vozidle sa nachádzala jedna osoba a na motocykli  tiež jedna osoba.

Príslušná jednotka skontrolovala zdravotný stav účastníkov a zamedzila vytečeniu oleja mimo cesty. Na miesto sa dostavila aj polícia. Osobné vozidlo bolo pojazdné, motocykel bolo však potrebné odtiahnuť. Odtiahnutie motocykla si majiteľ zabezpečil vo vlastnej réžii.

Po odstránení zvyškov z dopravnej nehody za asistencie cestárov sa výjazdová jednotka vrátila krátko po 18. 30 hod. na základňu.

Pri dopravnej nehode zasahovali štyria hasiči s použitím jedného kusa techniky.

 

– – –

Vyjadrenie hovorkyne KR PZ Trnava Márie Linkešovej :

“Prišlo ku škodovej udalosti, pri ktorej nedošlo k zraneniu. Polícia alkohol na mieste nezistila”.

 

- Inzercia -
  1. Jazdia po tej ceste ako blázni nato že tam je 50km.h.mohli tam začať merať rýchlosť.

  2. A čo z toho keď budú merať rýchlosť ? Tí primitívi aj tak budú lietať ako blázni a keď sa vydrbú tak potom zrazu oni dodržovali rýchlosť len ten strom tam nemal byť zasadený lebo ten je na vine že magor do neho narazil, keď vidíte tie autá po búračke tak je rozbité na sračky ,to asi preto lebo dodržiavali rýchlosť. Toto sa nezlepší kým takýmto magorom nezoberú vodičáky do konca života, ak to prežijú.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články