Kaviareň Albero Rosso denne rozváža čerstvé zákusky priamo k zákazníkovi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Výrazné obmedzenia zavedené krízovým štábom a vládou SR v súvislosti so zamedzením šírenia koronavírusu COVID-19 sa dotkli všetkých podnikateľov a firiem aj v našom meste.

Už viac ako 2 týždne sú zatvorené kaviarne, bary, pohostinstvá a reštaurácie fungujú vo veľmi obmedzenom režime s možným výdajom jedla cez tzv. výdajné okienko.

Práve v takýchto situáciách je potrebné rozmýšľať, ako zabezpečiť fungovanie prevádzky žiadanej občanmi, veľakrát síce za podstatne zložitejších podmienok, no spôsobom, ktorý umožní firme prežiť.

Každý z nás musel minimálne čiastočne, no väčšina veľmi výrazne zmeniť dlhodobo zaužívané a osvedčené návyky a málokto sa chce obmedzovať nad mieru nevyhnutnú.

Jednou z obľúbených a najstarších kaviarní v meste je Albero Rosso na ulici M.R. Štefánika v Seredi. Desiatkam zákazníkov kvalitná ranná káva a poctivé domáce zákusky začali chýbať už po niekoľkých dňoch. Preto sa majiteľ kaviarne Tomáš rozhodol výjsť záujemcom o čerstvé zákusky v ústrety a zaviedol rozvoz zákuskov priamo k zákazníkovi.

“Čerstvé zákusky vyrábame denne a distribuujeme ich podľa objednávky priamo k zákazníkovi v hygienickom balení v čase uvedenom aktuálne na FB a Instagrame. Aj týmto spôsobom sa zákazník dozvie aktuálnu ponuku zákuskov na daný deň” – povedal nám vlastník kaviarne Tomáš.

V pravidelných intervaloch nájdete aktualizáciu čerstvých zákuskov aj v našom médiu.

Veríme, že spoločnými silami súčasnú situáciu zvládneme a čo najskôr sa znovu stretneme spoločne v priestoroch kaviarne Albero Rosso na ulici M.R. Štefánika.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články