ISSN 1337-8481

“Toto je Krištof. Bude inšpiráciou pre mnohých mladých ľudí. Buď ako Krištof.”

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Na aktuálne dianie v politike a verejnom živote veľmi rýchlo reagujú hlavne sociálne siete. Práve na FB či Instagrame je možné nájsť trefné statusy týkajúce sa ľudí, ktorí svojim konaním dokázali určitú výnimočnosť a to či v pozitívnom ponímaní, alebo opačne – negatívnom.

Iba nedávne udalosti na Štátnych hmotných rezervách v súvislosti s už odvolaným šéfom Kajetánom Kičurom a dvomi bytmi v historickom centre hlavného mesta kúpenými jeho 20 ročným synom priniesli aj takéto statusy:


V dvadsiatke hrdý majiteľ chaty na Devíne a dvoch bytov v centre Bratislavy, ktoré dokázal kúpiť bez pôžičiek, hypoték, keš. Ak by tata šéfoval ešte pár rokov Správe štátnych hmotných rezerv, tak v 25-ke majiteľ hotela Kempinski na Štrbskom plese, Aqualandu v Bešeňovej a Oravského hradu. Toto je podľa Smeru dôkaz, že “Slovensku sa darí!”
(foto: Instagram)
My sa so statusom stotožňujeme a vyzývame Krištofa Kičuru, aby využil svoje schopnosti a vykonal sériu prednášok pre súčasných stredo a vysokoškolákov v záujme odovzdania im svojich skúseností s nadobudnutím takto značného majetku v takto nízkom veku legálnou cestou. (OZ Občan rozhodni)
Bolo by skutočne na škodu veci, keby takúto aktivitu svojmu synovi neposvätil aj samotný “pozastavený sudca” Kajetán Kičura a to najmä v čase, kedy ako sám povedal na tlačovej konferencii, bude čeliť vyšetrovaniu, či trestnému stíhaniu.
Mladému talentovanému Kičurovi radi ponúkneme bezplatnú propagáciu jeho školení v záujme čo najväčšej účasti poslucháčov, ktorí ani len netušia ako sa legálne a bez hypotekárneho úveru so záväzkom na celý život dostať k čo i len panelákovému bytu na odľahlom sídlisku v najzastrčenejšom mestečku Slovenska.
Zdroj fotografii a kolazi: FB, Zomri, Tazky Tyzden, Cynicka obluda, Krilaze
- Inzercia -
  1. Suhlasim s nazormi, ze im treba zabavit majetok a oni (podla viny) musia skoncit v base.

    Zasahuju ako obycajne dost neskoro. NAKA ho mala doprovadzat uz z tlacovky.

    Ale v base musia skoncit aj ti, ktori im tieto spinavosti umoznili robit.
    Kajetana do funkcie nominoval SMER a Kajetan to potvrdil aj verejne podakovanim sa sefovi na tlacovke.

    Kajetan nie je clovek, ktory by sa v base citil pohodlne, aj ked je bezcharakternym zmrdom, bol aj sudcom a vie, co ho caka. Takze dalsi, kto moze hovorit…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články