Na Slovensko v noci dorazil vládny špeciál so 100 000 kusmi respirátorov FFP3

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

MVSR |MM|  Bratislava, 25. marca 2020 – Na bratislavské Letisko M.R.Štefánika v noci z utorka na stredu dorazil vládny špeciál, ktorý doviezol z Turecka 100 000 kusov respirátorov FFP3, ktoré objednalo Ministerstvo vnútra SR.

“Som veľmi rád, že po istých technických problémoch priamo na tureckom letisku, kedy respirátory mali byť po preclení naložené a dovezené v utorok poobede komerčným kargo letom DHL na bratislavské letisko, ale vzhľadom na prieťahy v colnom konaní, lietadlo DHL muselo odletieť bez nášho nákladu, sa nám podarilo respirátory dopraviť na Slovensko,” uviedol minister vnútra SR Roman Mikulec.

Premiér SR Igor Matovič a minister vnútra SR Roman Mikulec v utorok poobede urýchlene rozhodli o vyslaní vládneho špeciálu pre uvedený zdravotnícky materiál, ktorý bude následne distribuovaný tam, kde to bude treba.
100 000 kusov respirátorov FFP3 bude prepravených do skladu Ministerstva vnútra SR v Slovenskej Ľupči a odtiaľ sa budú okamžite distribuovať ďalej do zdravotníckych zariadení po celom Slovensku.

 

- Inzercia -
 1. Nevybavil to už Pelegrini? Niekto to už ešte pred 3.dnami písal,že sa s Tým bude pýšiť on.

 2. pre Josef: myslim, ze nie. Ked mu na tlacovke povedeli, ze je to cez Tkaca a Kretinskeno, tak sa vrtel, ako keby ho tam este mal. Ze takych ponuk traz chodiii.

 3. Matovič to totálne nezvlada a ešte si privlastnuje zásluhy iných. Ľudia ho už majú po krk a stačilo na to 3 dni.

 4. Čo nezvláda? Drancovat zdravotníctvo, hmotné rezervy a rozpočet? Je ti za tým smutno?

 5. Česko kupuje rúško za 10 korun,respirátor 80 korun..vyjadrenie českého ministra..prečítajte si to ..hospodárske noviny.cz

 6. Seredan..ako vieš,že ľudia majú Matoviča po krk,máš krištálovú guľu,alebo si,len sklamaný smeráčik,Matoviča ľudia môžu hodnotiť až po rokoch.cnie sa Ti za smeráckymi drancovačkami

 7. Pre Anonym 25. marca 2020, 17:47

  Šašo z Trnavy sa dokázal dnes dopoludnia v super rýchlom konaní zhovadiť pred svetom blákaním, aké nepotrebné a predražené testy kúpila Pellegriniho vláda z Číny. Následná reakcia českého ministra vnútra Jána Hamáčeka dvoma slovami ” TESTY ODKÚPIME ” urobí zo šaša kompletného idiota.
  BRAVO, len tak ďalej a v zrýchlenom tempe.

  Je teda jasné, že ak Češi majú záujem o naše nepotrebné testy, tak majú zase iný koronavírus ako my, vždy musia byť o niečo lepší. Na ich vírus tie testy postačujú, na náš nie.

  Bude zaujímavé sledovať, kto tomu schizofrenikovi podá z predstaviteľov Európy ruku a bude ho akceptovať ako rovnocenného partnera…ved aj opice sa otočia a ukážu mu holú riť…

 8. Česi kúpili 100 000 rýchlotestov. za 14 000 000 korún tak si vypočítajte kolko stal jeden test

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články