Po nehode na Pekárskej ulici zostali 2 osoby v bezvedomí a zničený majetok – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR HaZZ Trnava|MM|  V piatok 21. marca 2020 krátko po 22.15 hodine bola hasičom ohlásená dopravná nehoda v meste Sereď. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené že sa jedná o dopravnú nehodu jedného motorového vozidla, v ktorom boli zakliesnené 2 osoby v bezvedomí. Zasahujúci hasiči zo Serede zakliesnené osoby vyslobodili pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, následne im bola poskytnutá predlekárska prvá pomoc a boli naložené do vozidiel záchrannej zdravotnej služby. Po ukončení zásahu bolo miesto nehody odovzdané polícii.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ

Fotografie z odstraňovania havarovaného vozidla nájdete tu:

Odstraňovanie havarovaného vozidla v Seredi na Pekárskej ulici

- Inzercia -
  1. Kde su informacie o osobach sediacich vo vozidle? Bol sofer pod vplyvom? Ake to bolo auto? Aby sme vedeli pred kym si davat pozor..

  2. Vyzerá to tak, že vodič išiel povolenou rýchlosťou a z ničoho nič sa do cesty postavil dom 🤔

  3. Krátko predtým sa im muselo ešte vyhýbať jedno auto, kde ohrozili na živote celú posádku, do ktorého skoro narazili. Tým tiež spôsobili škodu.

  4. Jak sa da na rovnej ceste hentak narazit a zosrotovat dom,stlp, aj auto? Kto to bol? Zase nejaka miestna “mafia”? Alebo nieci chranenci?

  5. Pre @Koment
    Spravne sa pytas. Mudro. A este nech niekto napise, ze sa vyhybal autu :D. Akemu, prosim vas? Protiiducemu? To co pise dotycny Anonym…ze narazil do beton. kvetinaca /napravo/..odhodilo ho do protismeru /dolava/..a ono akoze ta audinka mala v tej chvili schopnost byt ovladatelna opät doprava smer dom? 😀 Jawohl!

  6. zas sa asi dorábali brzdné dráhy a “všetky kamery kukali inam” lebo to sa v Seredi stáva, napr. keď Vás na prechode zrazia alebo auto vypália a tak.
    Vtipné že policajti to nemali ďaleko, dobré miesto si ten d€b!l vybral 🙂

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články