NAKA zadržala sudcov podozrivých z korupcie a iného nezákonného konania

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Nepochybne za mimoriadne príjemné ráno považuje slušný človek to dnešné. Síce nás privítalo miernym dažďom, ale o to príjemnejšími správami z oblasti návratu práva a spravodlivosti Ukrajiny, ktorú nám ukradli skorumpovaní politici nielen na postoch v riadení štátu, ale už aj v mestách a obciach, policajti, prokurátori a sudcovia.

Pre každého slušného človeka, ktorý neparazituje na zlodejine, tunelovaní verejných financií a zneužívaní moci a zadržaní a vypočúvaní  exsudcov a sudcov, ako opička Jankovská, Urbancová a ďalších, musela byť správa mimoriadne potešujúca. Nie je v tejto chvíli podstatné, či podľa všetkého skorumpovaní sudcovia zostanú vo väzbe. Dôležitejšie je to, že sme znovu o krok bližšie v civilizovanej krajine, kde “vyhrať voľby a môcť všetko”, či sprivatizovať si mesto, alebo obec, ktorej obyvatelia dali voleným zástupcov dôveru riadiť veci verejné a na základe toho nabaľovať svoje vrecko a vrecká svojich známych sa postupne stáva minulosťou.

Bežnému človeku sa aj týmto krokom orgánov činných v trestnom konaní opätovne zosilňuje to povestné “svetielko na konci tunela” a viera, že aj predstavitelia samospráv, ktorí namiesto služby verejnosti dlhodobo parazitujú na verejných financiách a zneužívajú svoju moc rovnako, ako dnešní sudcovia budú z úradov odvedení v putách. A samozrejme je čas začať preverovať nižšie stupne prokuratúr a súdov, ktoré korupcia podľa informácií, ktorými disponujeme žiaľ taktiež neodišla.

 

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články