Tak toto nedomyslel: Jedného chcel dostať z basy von a nakoniec tam skončil aj on

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Vyšetrovateľ z Dunajskej Stredy stíha 43 ročného muža z Veľkých Dvorníkov zo zločinu podvodu. Muž sa dozvedel informáciu, ktorú ihneď využil pre svoj prospech.  V obci Trhová Hradská oslovil ženu, o ktorej vedel, že má syna vo väzbe na území Rakúska. Presvedčil ju, že aj napriek vážnej situácii, jej vie ľahko pomôcť a cez vplyvných ľudí, ho z väzby dostane. Samozrejme, treba zaplatiť. Žene povedal, že potrebuje 2000 eur a tá mu nakoniec po presvedčivých argumentoch poskytla v hotovosti 1000 eur. Keďže to chcela mať aj na papieri, spísali spolu potvrdenie, ktoré obe strany podpísali.  Matka nakoniec syna z väzby  nedostala a navyše sa dozvedela, že muž je známy podvodník.  Celý prípad oznámila vzápätí na políciu.

Policajti muža zadržali a vyšetrovateľ ho obvinil zo zločinu podvodu na chránenej osobe. V minulosti bol 11 krát právoplatne odsúdený. Policajti ho v sobotu na základe príkazu sudcu eskortovali do výkonu väzby. Za podvod mu teraz hrozí strata slobody na 3 až 10 rokov.

Polícia v Dunajskej Strede pracuje s informáciou, že muž mohol podobným spôsobom pripraviť o peniaze aj ďalších ľudí. Ak ste sa stali podobným spôsobom obeťou 43 ročného muža na fotke, bezodkladne kontaktujte políciu.

- Inzercia -
  1. Tak kde je to pravidlo že 3 krát a dosť? A keď bol už 11 krát ten môže aj 30 a sa nepouči

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články