Oslavy MDŽ v Pate

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V piatok 6. marca zorganizoval Obecný úrad v Pate oslavy Medzinárodného dňa žien. I keď mnohí občania zastávajú názor, že tento sviatok je prežitkom bývalého režimu, predsa sa sála vynoveného Domu kultúry naplnila. O kultúrny program sa postarali deti z Materskej školy, žiaci Základnej školy a Základnej umeleckej školy v Pate. Hlavný program vyplnila a o dobrú zábavu sa postarala hudobná skupina Kašubovci. Starosta obce Jozef Berčík na záver odovzdal každej prítomnej žene na znak vďaky kvetinu. Po ukončení podujatia si návštevníci DK mali možnosť prezrieť výstavu prác žiakov výtvarného odboru ZUŠ v Pate.  Nakoniec sa uskutočnila autogramiáda a malé pohostenie.

- Inzercia -
  1. Takí čo sedia iba na počítačoch a mudrujú vôbec nechápu čo pre dôchodkyne znamená takéto podujatie, hlavne keď boli na to zvyknuté. Myslím že obec neskrachuje a spravila pekný deň. Tých bývalých komunistov je pol Paty , ale sú dobre prezlečení. Možno že dnes sedia prví v kostoloch ako som to videla v Seredi.

  2. Pre Patana….je dávno po komunizme a záujem o taketo akcie je stále aj u mladých. Sála bola skoro plná. Daj podnet na nejakú peknú myšlienku TY konečne.

  3. Ty si dobrá trubka. Kto je uvedomelý, tak už v piatok vedel, že netreba ísť tam, kde je veľa ľudí. Lenže takým analfabetom ako si ty, tak tým to nevysvetlí nikto. Asi ti to mali prísť osobne oznámiť, keďže si ťažkopádny a nechápavý človek. Vďaka takým dementom je teraz takáto situácia.

  4. Starosta obce Pata aspoň niečo robí a ženy si to zaslúžia. A pre Patana je táto odpoveď: Stálo to peniaze, ale nie toľko čo si myslíš.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články