PRÁVE TERAZ: Matoviča prezidentka poverila zostavením vlády – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Práve v týchto chvíľach dostal Igor Matovič ako predseda víťaznej strany vo voľbách do NR SR 2020 od prezidentky Slovenskej republiky Zuzany Čaputovej poverenie na zostavenie vlády.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa

Prezidentka Zuzana Čaputová v stredu 4. marca 2020 poverila predsedu hnutia OĽaNO Igora Matoviča zostavením novej vlády Slovenskej republiky.

Ako povedala jeho hnutie je víťazom parlamentných volieb a zároveň traja predstavitelia politických strán, s ktorými sa včera stretla, deklarovali jednoznačnú vôľu podieľať sa na rokovaniach smerujúcich k tvorbe novej vlády, ktorá môže mať väčšinovú podporu v parlamente.“Vznikajúca koalícia získala v týchto voľbách veľkú dôveru zo strany občanov a tomu zodpovedajúcu zodpovednosť. Plne verím, že si všetci predstavitelia týchto strán uvedomujú tiahu svojej zodpovednosti, pretože Slovensko potrebuje v krátkom čase silnú, legitímnu a novú vládu.”

zdroj: prezident.sk

 

- Inzercia -
  1. Tak oproti Dankovi či Ficovi s playmate poradkynou Troškovou je to predsa len o pár levelov vyššie.

  2. Seredan, ty si asi volil Ficika, Pelleho, K.k.tlebu, alebo zeby toho trageda VI-TA-ZA-VO-LI-EB?? 😀

  3. Ratafak Plachta,nie je nejak skoro hovoriť o nejakých leveloch? Alebo to berieš podľa toho ako vyzerajú?

  4. Kopnut Kisku do riti a poslat ho do opozicie. Alebo najlepsie na smetisko dejin. Lepsia stabilna nadpolovicna väcsina ako nestabilna ustavna väcsina. Kiska robi len problemy, dava si podmienky, hoci na to nema poziciu. Co si ten clovek o sebe mysli? Nech sa uz zobudi. V koalicii su nevyhnutne kompromisy, tenclovek to nevie.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články