Majstrovstvá DC v hode šípkami

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Seniori z Denného centra na Jesenského ulici majú o zábavu vždy postarané. Jedno z posledných podujatí, ktorého sa zúčastnili boli Majstrovstvá v hode šípkami. Súťaž bola rozdelená na dve časti. Zvlášť hrali ženy a zvlášť muži.

Súťaž o Majsterku DC seniorov v hode šípkami.

Do sútaže sa zapojilo 16 žien, ktoré hrali 2 kolá, v ktorých každá hádzala 3x po 3 šípky. Do prvého kola sa prebojovalo 5 senioriek, z ktorých sa na 1.mieste sa s najväčším počtom bodov umiestnila Helena Živojinová, 2.miesto získala Mária Krivosudská, 3.miesto patrilo Zdenke Slobodovej, 4.miesto Janke Takáčovej a 5.miesto Anne Volekovej. Týchto päť žien postúpilo do druhého kola o zápolenie prvého, druhého a tretieho miesta ako aj o titul Majsterky DC v hode šípkami následne. Po sčítaní 1.kola a 2.kola sa s najväčším počtom bodov umiestnila na 1.mieste Zdenka Slobodová, 2.miesto obsadila Mária Krivosudská, 3.miesto patrilo Anne Volekovej. Majsterkou DC pre seniorov sa stala Zdenka Slobodová, ktorá za svoj výkon získala medailu a diplom.

Súťaž o Majstra DC v hode šípkami.

Do zápolenia sa zapojilo 15 mužov, z ktorých sa do 1.kola sa dostali na 1.mieste Ferdinand Benedikt, na 2.mieste Ján Cehlárik, na 3.mieste Štefan Smolen, na 4.miesto Ernest Holička a na 5, mieste Viliam Sügein. Po sčítaní 1.,a 2.,kola sa napokon rozhodlo: 1.miesto Ferdinand Benedikt, 2.miesto Ernest Holička, 3.miesto Ján Cehlárik. Majstrom DC sa stal Ferdinand Benedikt, ktorý si odniesol aj pohár Majstra DC v hode šípok.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články