Dominová s Mažgútovou na majstrovstvách kraja bronzové vo štvorhre

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Table Tennis Club Majcichov |MM|  V sobotu 1. 2. 2020 sa v Bojničkách pri Hlohovci uskutočnili Majstrovstvá Trnavského kraja v stolnom tenise v kategóriách muži a žiaci pre rok 2020. Pre klub TTC Majcichov znamenal krajský šampionát jednu mládežnícku bronzovú medailu vo štvorhre.

BOJNIČKY. Na majstrovskom podujatí Trnavského kraja medzi žiakmi výborne zahrali vo štvorhre obidve hráčky TTC Majcichov Ema Mažgútová a Ema Dominová. Dostali sa až do semifinále, kde boli nad ich sily neskorší víťazi Roman Šipoš a Emma Molnárová. Dievčatá tak získali svoju prvú bronzovú medailu na krajskom šampionáte. V dvojhre žiakov skončili obe Majcichovčanky v osemfinále (9. – 16.), ďalší zo žiakov Ján Sládkovič obsadil 17. až 24. miesto. Víťazom dvojhry žiakov sa stal Roman Šipoš z Dunajskej Stredy.

Medzi mužmi sa z majcichovských hráčov na šampionáte zúčastnilo trio Richard Kollár, Róbert Kollár ml. a Karol Nagy. Vo dvojhre do vyraďovacích bojov postúpili Richard Kollár a Karol Nagy, ktorí však svoje účinkovanie na turnaji ukončili v šestnásťfinále. Titul majstra Trnavského kraja získal Pavol Vejmelka z Elastiku Trnava, ktorý sa spolu s Andrejom Kučerom stal víťazom aj vo štvorhre mužov.

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články