Prázdniny sa skončili

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Dnes sa skončili školské jarné prázdniny v Západoslovenskom kraji. Počas nich deti vo veku 7 – 12 rokov v Pate absolvovali Jarný detský tábor, ktorý zorganizoval Obecný úrad v Pate. O priebehu prvého dňa sme už na stránkach SOL priniesli fotoreportáž, teraz prinášame pokračovanie.

V utorok sa deti venovali spoznávaniu kontinentov na glóbuse a mape sveta, ktoré sa neskôr snažili vyrobiť podľa svojich predstáv. Popoludní navštívili detské ihrisko a venovali sa športovým aktivitám.

Na stredu sa najviac tešili, lebo ich čakal výlet do krajského mesta – Trnavy. Tu trávili dopoludnie v Kinder centre, nachádzajúcom sa v City aréne, odkiaľ odchádzali len s “ťažkým” srdiečkom.

Štvrtok patril ručným prácam a športovým hrám.

V piatok nastal deň “D”, keď sa pustili do pečenia mafín a pizze. Tu sa nedali zahambiť ani chlapci(vid. foto). Denný tábor navštívila aj bronzová medailistka z Moskvy a reprezentantka Slovenska vo Workoute Veronika Greinerová, s ktorou si táborníci aj zacvičili a potom si spolu pochutili na upečených dobrotách.

V pondelok už deti zasadnú do školských lavíc. Krásne chvíle prežité v Jarnom tábore im bude pripomínať spoločná fotografia, ktorú si domov odniesol každý účastník.

Foto: S.Borkovičová, A.Nosická a Š. Hubinák

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články