Prázdniny sa skončili

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Dnes sa skončili školské jarné prázdniny v Západoslovenskom kraji. Počas nich deti vo veku 7 – 12 rokov v Pate absolvovali Jarný detský tábor, ktorý zorganizoval Obecný úrad v Pate. O priebehu prvého dňa sme už na stránkach SOL priniesli fotoreportáž, teraz prinášame pokračovanie.

V utorok sa deti venovali spoznávaniu kontinentov na glóbuse a mape sveta, ktoré sa neskôr snažili vyrobiť podľa svojich predstáv. Popoludní navštívili detské ihrisko a venovali sa športovým aktivitám.

Na stredu sa najviac tešili, lebo ich čakal výlet do krajského mesta – Trnavy. Tu trávili dopoludnie v Kinder centre, nachádzajúcom sa v City aréne, odkiaľ odchádzali len s „ťažkým“ srdiečkom.

Štvrtok patril ručným prácam a športovým hrám.

V piatok nastal deň „D“, keď sa pustili do pečenia mafín a pizze. Tu sa nedali zahambiť ani chlapci(vid. foto). Denný tábor navštívila aj bronzová medailistka z Moskvy a reprezentantka Slovenska vo Workoute Veronika Greinerová, s ktorou si táborníci aj zacvičili a potom si spolu pochutili na upečených dobrotách.

V pondelok už deti zasadnú do školských lavíc. Krásne chvíle prežité v Jarnom tábore im bude pripomínať spoločná fotografia, ktorú si domov odniesol každý účastník.

Foto: S.Borkovičová, A.Nosická a Š. Hubinák

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články