“Štyri roky bačoval na najvýznamnejších rezortoch v štáte” – Robert Fico verejne o Bélovi Bugárovi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Presne toto včera verejne vyhlásil predseda strany  SMER-SD Robert Fico o svojom koaličnom partnerovi Bélovi Bugárovi.

O “haraktere” Bugára po fatálnom porušení predvolebných sľubov štyri roky nepochybujú už snáď len honelníci baču z Ficom myslených “významných rezortov v štáte” nacucnutí na verejné zdroje (alebo snáď to bačovanie bolo  ešte o niečom inom?), no predsa len, kde bol s takto razantnými vyhláseniami vtedajší predseda vlády Fico doteraz?

Ak sú Ficove vyjadrenia pravdivé, vie predseda SMERu viac, ako povedal. Ako je možné, že dnes Fico nevypovedá pred vyšetrovateľom alebo prokurátorom špeciálnej prokuratúry a nevysvetľuje spôsoby a rozsah Bugárovho bačovania?

Nesklamal len harakter Bugár, ale aj falošný kapitán a plagiátor Danko, ktorého (s braním zreteľa na jeho vyjadrovanie) odpisovanie pri diplomovke síce za správne a zákonné považovať nemožno, no je aspoň pochopiteľné. Ale výkriky Fica ktorý priamo na Úrad vlády dotiahol fešandu vagabunda, mafiána a kriminálneho živla Vadalu  a  urobil z nej vysokopostavenú  štátnu zamestnankyňu, sú pochopiteľné len ťažko. Pretože na výpočet káuz členov ale aj “len” osôb blízkych tejto strane je tak dlhý, že púšťať sa do neho 9 dní pred voľbami nemá zmysel.

V každom prípade nám teda predseda SMERu  Robert Fico jasne a zrozumiteľne povedal, aký je účel ovládania najvýznamnejších rezortov v štáte. A to je dobre. Aspoň vieme, že voliť ľudí do politiky je potrebné mimoriadne zodpovedne a s triezvou hlavou. Aby sa súčasný stav neopakoval…

- Inzercia -
  1. Najhoršie je to,že aj napriek škandálom Smer asi zase vyhrá voľby,bude zostavovať vládu a po voľbách sa nájde dosť pijavíc,čo sa budu snažiť parazitovať na štáte a zase zostaví vládu…amen

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články