Žiaci majú za sebou prvý domáci turnaj, mladšie žiačky odohrali svoje zápasy

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sobota 15.2.2020

Mladšie žiačky U13

BK Lokomotíva Sereď – BKM Petržalka – Five Stars 40:55 (18:19)
BK Lokomotíva Sereď – BKM Petržalka – Five Stars 43:70 (26:33)

Dievčatá hrali odhodlane, ale na výškovú prevahu súpera to nestačilo. Zlyhávali sme najmä v obrannom doskoku a v úspešnosti streľby. Bohužiaľ odstavovanie nemáme zatiaľ v krvi. Odvážnym výkonom sa zaskvel naša najmenšia hráčka Ninka Stejskalová.
Tréner: Miloš Procházka

Žiaci U14 – III. Turnaj celoslovenskej ligy A

Zápas č. 25

- Inzercia -

BK Lokomotíva Sereď – MBK Victoria Žilina 39:56 (10:20, 14:35, 24:49)
Sárkány 11 (TH 6/1), Balogh 6 (4/2), Gavora (6/1), Majenrík 4 (4/0), Truong H. 4, Štefanek 3 (2/1), Kiss 3 (2/1), Boros 2 (2/0), Trong Q. 1 (2/1), Godály. Trestné hody družstvo 29/5.

Zápas č. 28

BK Lokomotíva Sereď – BK Inter Bratislava 53:68 (9:15, 27:29, 41:52)
Sárkány 15 (TH 2/1), Gavora 12 (4/2), Majerník 8 (3/2), Boros 8, Štefanek 2, Kiss 2, Truong Q. 2, Balogh 2, Mizerík 2, Truong H; Godály. Trestné hody družstvo 9/5.

16.2.2020 (nedeľa)

Žiaci U14 – III. Turnaj celoslovenskej ligy A

Zápas č. 30

MŠK BK Žiar nad Hronom – BK Lokomotíva Sereď 57:45 (9:15, 23:26, 43:36)
Kiss 11 (TH 1/1), Majerník 10 (2/2), Truong Q. 8 (5/4), Balogh 7 (9/5), Sárkány 7 (6/3), Gavora 2, Štefanek, Godály, Truong H. Trestné hody družstvo 23/15.

Cez víkend sme hostili v našej Sokolovni ďalší turnaj celoslovenskej ligy Žiakov. Pri účasti družstiev MŠK BK Žiar nad Hronom, Inter Bratislava a MBK Victoria Žilina sa očakávali kvalitné zápasy. Pri absencii 8 hráčov (Mizera, Vranovič, Paldan, Kalinayi, Pasternák, Sadlek, Česár a Šarvaic) vstupovalo naše družstvo do turnaja s malou dušičkou, ale s o to väčším odhodlaním pobiť sa o čo najlepšie výsledky a ukázať progres družstva všetkým zúčastnením. Prvý polčas so Žilinou bol jasným dôkazom toho ako dlho môže našim hráčom trvať zobrať zodpovednosť na svoje plecia, keď pri sebe nemajú opory družstva a keď to od druhého polčasu zobrali ako fakt, s ktorým sa treba vysporiadať, naša hra vyzerala úplne inak. Nechýbala nám odvaha, presadzovali sme sa v hre 1:1, dobre sme reagovali a pracovali v obranných činnostiach, dokonca sme odstavovali a doskakovali lopty. Hrali sme sebavedomo, odvážne a hlavne s chuťou, čo je pre nás veľmi dôležité. Popracujeme na zrýchlení hry a našou veľkou slabinou je zatiaľ čítanie hry a reagovanie, keď do určitých typov obrán sa len ťažko individuálne presadíme. Mňa ako trénera teší fakt, že sme sa nezľakli ani takých súperov ako je Inter a Žiar a trápili sme ich prakticky počas celého zápasu. Už 22.2 nás čaká ďalší turnaj v Bratislave, kde si zmeriame sily s domácim B.S.C., Prievidzou a Interom.
Tréner: Martin Bosý

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články