„schválením Dodatku č.3 dávame primátorovi neobmedzenú právomoc nakladať s pohľadávkami až do výšky schváleného rozpočtu v meste Sereď“

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Pripravou na rokovanie mestského zastupiteľstva sme zistili nedostatky v Dodatku č.3 k Zásadám hospodárenia a nakladania s majetkom mesta Sereď .  Na túto skutočnosť sme upozornili pred rokovaním mestského zastupiteľstva s kolegom poslancom p. Pavlom Kurbelom zverejnením článku na Sereďonline. Aj napriek tomu tento bod bol schválený deviatimi poslancami mestského zastupiteľstva.

Na základe tejto skutočnosti sme všetci poslanci čo boli proti tomuto návrhu t.j. PhDr. Michal Hanus, Ing. Mária Fačkovcová, Ing. Ondrej Kurbel, p. Dušan Irsák, Mgr. Pavlína Karmažínová, p. Pavol Kurbel a Mgr. Tomáš Karmažín doručili dňa 19.02.2020 do podateľne mestského úradu výzvu na vetovanie uznesenia tohto dodatku.

Nižšie prikladáme aj kompletné znenie výzvy na vetovanie uznesenia Dodatku č.3 k Zásadám hospodárenia a nakladania s majetkom mesta Sereď.

Mgr. Tomáš Karmažín, poslanec MsZ v Seredi

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Pätolízači schválili. Asi mali začo, asi majú tiež maslo na hlave. Asi majú byť za čo vďační, tak musia držať hubu a krok.

  2. Do zabudnutie padlo slovo „kult osobnosti“. Hoci sa slovo už nepoužíva, ale zato sa v plnej miere uplatňuje. Sú to komunistické praktiky – ja, ja, ja a zase ja. Pre takýchto ľudí nič neznamenajú zákony, tie im môžu byť ukradnuté, lebo vedie, že nič sa im nemôže stať.

  3. No tak to ma zaujima ako bude reagovat primator a aj ďalší poslanci. Aj ked od zaciatku nastupu tejto organizovanej žúmpy sa mi nepozdaval prevod majetku mesta na sro kde je otazne ako to môže dopadnúť ked sa prijímajú taketo hluposti a ojeb na poslancov. Treba co najskor tuto organizovanu bandu odstavit od valova, lebo vidime kam to speje.

  4. Rudo 19. februára 2020, 14:39 at 14:39 – v takychto pripadoch v pravnom state nastupuje zakon. Na Slovensku si ale pojem pravo a spravodlivost vysvetlili SMERaci a im podobni zmrdi po svojom a vysledkom su prave taketo konania figurok miestneho vyznamu, ktore vdaka kontaktom a nasledne krytiu prislusnymi organmi narastli do rozmerov, v ktorych uz je vyznamne narusena rovnovaha a obcan velmi nezmoze.

    To je praca pre vyssie stupne riadenia policie, prokuratury a justicie. Korupcia prenikla uplne vsade a vymetu ju jedine sluni ludia, ktorym su praktiky doby minulej (arizacie, STB a pod.) cudzie.

    Pravo a spravodlivost je na ceste. Nie je daleko doba, kedy pudy sebazachovy a strach o zaradenie sa k Trnkovi, Jankovskej a Gasparovi sposobia, ze miestym gaunerom ignorujucim zakony a obcanov od ktorych pochadza ich moc a funkcia, proste prestanu dvihat telefony.

    A potom sa im to zosype ako domcek z karat…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články