“schválením Dodatku č.3 dávame primátorovi neobmedzenú právomoc nakladať s pohľadávkami až do výšky schváleného rozpočtu v meste Sereď”

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Pripravou na rokovanie mestského zastupiteľstva sme zistili nedostatky v Dodatku č.3 k Zásadám hospodárenia a nakladania s majetkom mesta Sereď .  Na túto skutočnosť sme upozornili pred rokovaním mestského zastupiteľstva s kolegom poslancom p. Pavlom Kurbelom zverejnením článku na Sereďonline. Aj napriek tomu tento bod bol schválený deviatimi poslancami mestského zastupiteľstva.

Na základe tejto skutočnosti sme všetci poslanci čo boli proti tomuto návrhu t.j. PhDr. Michal Hanus, Ing. Mária Fačkovcová, Ing. Ondrej Kurbel, p. Dušan Irsák, Mgr. Pavlína Karmažínová, p. Pavol Kurbel a Mgr. Tomáš Karmažín doručili dňa 19.02.2020 do podateľne mestského úradu výzvu na vetovanie uznesenia tohto dodatku.

Nižšie prikladáme aj kompletné znenie výzvy na vetovanie uznesenia Dodatku č.3 k Zásadám hospodárenia a nakladania s majetkom mesta Sereď.

Mgr. Tomáš Karmažín, poslanec MsZ v Seredi

- Inzercia -
  1. Pätolízači schválili. Asi mali začo, asi majú tiež maslo na hlave. Asi majú byť za čo vďační, tak musia držať hubu a krok.

  2. Do zabudnutie padlo slovo “kult osobnosti”. Hoci sa slovo už nepoužíva, ale zato sa v plnej miere uplatňuje. Sú to komunistické praktiky – ja, ja, ja a zase ja. Pre takýchto ľudí nič neznamenajú zákony, tie im môžu byť ukradnuté, lebo vedie, že nič sa im nemôže stať.

  3. No tak to ma zaujima ako bude reagovat primator a aj ďalší poslanci. Aj ked od zaciatku nastupu tejto organizovanej žúmpy sa mi nepozdaval prevod majetku mesta na sro kde je otazne ako to môže dopadnúť ked sa prijímajú taketo hluposti a ojeb na poslancov. Treba co najskor tuto organizovanu bandu odstavit od valova, lebo vidime kam to speje.

  4. Rudo 19. februára 2020, 14:39 at 14:39 – v takychto pripadoch v pravnom state nastupuje zakon. Na Slovensku si ale pojem pravo a spravodlivost vysvetlili SMERaci a im podobni zmrdi po svojom a vysledkom su prave taketo konania figurok miestneho vyznamu, ktore vdaka kontaktom a nasledne krytiu prislusnymi organmi narastli do rozmerov, v ktorych uz je vyznamne narusena rovnovaha a obcan velmi nezmoze.

    To je praca pre vyssie stupne riadenia policie, prokuratury a justicie. Korupcia prenikla uplne vsade a vymetu ju jedine sluni ludia, ktorym su praktiky doby minulej (arizacie, STB a pod.) cudzie.

    Pravo a spravodlivost je na ceste. Nie je daleko doba, kedy pudy sebazachovy a strach o zaradenie sa k Trnkovi, Jankovskej a Gasparovi sposobia, ze miestym gaunerom ignorujucim zakony a obcanov od ktorych pochadza ich moc a funkcia, proste prestanu dvihat telefony.

    A potom sa im to zosype ako domcek z karat…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články