Už v utorok a stredu HORY A MESTO po prvýkrát v Sládkovičove

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

NEPREMEŠKAJTE!!!

Filmový festival s množstvom dobrodružstva sa uskutoční 18. a 19. 2. v budove INOVATECHU od 17:00 do 21:00. 
Pripravený je jedinečný a zaujímavý program, hostia a nezabudnuteľné filmy.
Tešíme sa na vás!

Do Sládkovičova prichádza festival Hory a mesto. Teší sa na vás viacero hostí.

Reprezentanti Ondro Húserka a Jožo Krištoffy vám porozprávajú o lezení na Cerro Torre, na jeden z najnedostupnejších vrcholov v extrémnych podmienkach vládnucich v Patagónii v Južnej Amerike.

Po nich nasleduje dychberúci film o náročnom životnom príbehu Amerického lezca Tommyho Caldwella, ktorý so spolulezcom Kevinom Jorgensonom preliezli v súčasnosti najťažší big wall na svete.

V stredu si pozrieme dokumentárny film zachytávajúci prácu zoológov a ochranárov, a následne nám Juraj Žiak porozpráva ešte viac o živote medveďa hnedého.

- Inzercia -

Festival uzavrieme filmovou dvojicou Biele objatie, ktorý je o ľuďoch, ktorí sa ocitli v zajatí lavíny a následne sa odpútame od reality v bajkerskom filme UnReal.

Kompletný program festivalu horského filmu a dobrodružstva nájdete na stránke: http://www.horyamesto.sk/sladkovicovo

– – –
Festival Hory a mesto, je podujatie o výnimočných športovcoch, cestovateľoch, dobrodruhoch a aktívnych ľuďoch, ktorí prekročili prah svojej zóny komfortu,
mnohokrát odložili výdobytky moderného a konzumného sveta a vydali sa za aktívnym životom plným zážitkov a dobrodružstva.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články