ŠKF iClinic Sereď – MFK Ružomberok 2 : 2 (0 : 1)

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Fotoreportáž Štefana Hubináka z 19. kola futbalovej Fortuna ligy.

Za Sereď nastúpili: Kanurič – Dabo (Louka), Michalík, Hučko (K), Slaninka – Šumský, Duranski (Pankaričan) – Morong, Špehar, Ivan (Vuk) – Jarovič.

Góly: Morong (51), Vuk (90+).

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. ŠKF iClinik – Ružomberok : prvý zápas po zimnej prestávke, takmer jarné počasie a 316 platiacich divákov aj so zopár domácimi divákmi. Sme asi najbohatšie mesto na okolí, keď dokážeme financovať zábavu pre ľudí z okolia.

  2. Tie takzvane nove posily DURANSKI,SUMSKY,JAROVIC ani nebolo vidiet na ihrisku,zda sa,ze seredsky futbal pojde v starych jesenych slapach…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články