ISSN 1337-8481

Seredskí volejbalisti opäť triumfovali v Galante

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Jakub Bernátek | Dňa 15.2. sa naše volejbalové družstvo zúčastnilo na už 10. ročníku Valovho memoriálu v Galante.

6 družstiev bolo rozdelených do dvoch skupín. Naše družstvo sa hneď v prvom zápase proti mladej Galante rozohralo a bez menších problémov zvíťazilo 2:0. V druhom zápase proti družstvu z Gáňu sa naši doťahovali celý prvý set o rozdiel dvoch – troch lôpt, no nakoniec podľahli v dramatickej koncovke 30:28. V druhom sete si Sereď vytvorila početný náskok a už v polovici setu viedla o 7 bodov, no bohužiaľ ani tento set nedokázali dotiahnuť do úspešného konca a súperi zakončili tento set opäť rozdielom dvoch bodov 25:23. Sereď postúpila zo skupiny do semifinále z druhého miesta. V boji o postup do finále naše družstvo podalo vyčerpávajúci výkon a vďaka početným chybám súpera z Galanty sme zakončili tento zápas víťazne 2:0.

Vo finále Sereď čakalo skúsené družstvo zo Šale. Obe družstvá v prvom sete hrali veľmi kvalitne, bojovali bod po bode, čo ukazovali aj vypäté emócie na oboch stranách. Družstvo Šale však ťahalo za kratší koniec a v koncovke po veľkej chybe podľahla nášmu družstvo 25:23. Druhý set sa od začiatku niesol v réžii Šale a už pri skóre 12:3 bolo všetkým jasné, že sa bude hrať očakávaný “tajbrejk”. No po skvelých zásahoch v poli a po niekoľkých chybách súpera na útoku bolo zrazu skóre 14:14. Od tohto stavu si Sereď vytvorila patričný náskok s rozdielom 3 bodov a v dramatickej koncovke nakoniec triumfovala 25:23.

Všetkým účastníkom družstva ďakujeme sa skvelé výkony a vzornú reprezentáciu mesta.

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články