Bezpečnostné opatrenia po futbale Spartaka a Slovanu polícia ukončila

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Počas bezpečnostných opatrení pri futbale polícia zaevidovala 1 incident, ktorý riešime ako podozrenie z prečinu výtržníctva a ublíženia na zdraví.

Na Jeruzalemskej ulici pravdepodobne fanúšikovia Spartaka kameňmi poškodili osobné auto s evidenčným číslom Rimavskej Soboty a zranili muža z auta, ktorý utrpel ľahké zranenie.

Odchod fanúšikov Slovana sa zaobišiel bez incidentov, pokusom malých skupín, ktoré chceli preniknúť k Slovanistom v blízkosti stanice, sme zabránili.

Polícia zostáva mesto naďalej monitorovať.

Foto a video pred futbalom:

Z DIANIA NA KOLLÁROVEJ ulici pred futbalom

Z DIANIA NA KOLLÁROVEJ ULICI PRED FUTBALOM

Gepostet von Polícia SR – Trnavský kraj am Sonntag, 16. Februar 2020

Foto a video po futbale:

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA UKONČENÉ

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA UKONČENÉ,Počas bezpečnostných opatrení pri futbale polícia zaevidovala 1 incident, ktorý riešime ako podozrenie z prečinu výtržníctva a ublíženia na zdraví. Na Jeruzalemskej ulici pravdepodobne fanúšikovia Spartaka kameňmi poškodili osobné auto s evidenčným číslom Rimavskej Soboty a zranili muža z auta, ktorý utrpel ľahké zranenie. Odchod fanúšikov Slovana sa zaobišiel bez incidentov, pokusom malých skupín, ktoré chceli preniknúť k Slovanistom v blízkosti stanice, sme zabránili. Polícia zostáva mesto naďalej monitorovať.

Gepostet von Polícia SR – Trnavský kraj am Sonntag, 16. Februar 2020

- Inzercia -
  1. Nechapem, preco toto ma byt platene z nasich dani. Nech si to plati sukromna spolocnost, ktora organizuje podujatie.

  2. pre obyvatel: 11 116 divákov bolo prítomných na tomto zápase, z toho min. 70% dospelí pracujúci ľudia( 7781 pracujúcich keby platilo mesačne len 100eur dane, už sa bavíme o odvode 778 000 eur) ktorí tiež platia dane, takže preto to má byť platené z našich daní! určite máte tiež koníčky, alebo činnosti na ktoré idú peniaze z našich daní a nikto z fanúšikov na to nepoukazuje! tak prosím prestante dookola s tým že kto to zaplatííí?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články