Policajti zo Šoporne dostali pochvalu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

„Chcem len vysloviť veľkú pochvalu OO PZ Šoporňa za ich skvele odvedenú prácu a profesionálny prístup. Stala som sa obeťou podvodníka, tak som volala políciu, prišli rýchlo do niekoľkých minút. Išli sme spísať trestne oznámenie a všetci boli veľmi milí a ústretoví a ochotní mi pomôcť. Nebrali ma ako “len ďalší prípad“, ale naozaj ako človeka v núdzi, videla som že sa snažia ma pochopiť a naozaj pomôcť. Na internete je veľakrát písané, že polícia nič nerobila, ale ja mám opačný názor a naozaj sa im chcem veľmi, veľmi poďakovať za ich skvelú prácu a prístup. Som rada, že máme takýchto policajtov. Ďakujem.“

 

zdroj: Polícia SR

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Musím pochvalit pána policajta po lavej strane aj ja čo mam skusenost
    Za pekny pristup a jednanie 👍

  2. Aj ja im ďakujem,za 0,21 mg/lsom prišiel na pol roka o vodičák stálo ma to už 800€, iní z vyše jedno a viac promile! sa preháňajú stále dookola po Seredi. Ešte raz ďakujem.

  3. že ti vzali vodičák! Teraz viem, že je o jedného opitého debila na cestách menej. A kto vie, koľkým ľuďom zachánili život tým, že nejazdíš 🙂

    Dobrá práca, chalani!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články