ISSN 1337-8481

Futbalový klub ŠKF iClinic Sereď predstavuje plány klubu do budúcnosti.

- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Práve v týchto chvíľach v zasadačke MsÚ prebieha tlačová konferencia  futbalového klubu  ŠKF iClinic Sereď.

Od 1. januára 2020 je generálnym manažérom klubu je Roman Adamčík a iba niekoľko dní novým trénerom Peter Lérant.

 

 

  1. Mesto Sereď má dostatok financií aby si mohlo dovoliť adekvátny reprezentatívny štadión. Keď sa pridajú ešte sponzori tak len do toho. Keď bude nový štadión tak návštevnosť na domáce zápasy bude časom obrovská. A samozrejme štadión môže slúžiť na iné reprezentívne účely ako len futbal.
    Seredania potrebujú ako soľ miesto kde sa môžu stretávať spolu s rodinami a priateľmi a užívať si spoločne zápas.

  2. Na tlačovke povedali, že oni nemajú s výstavbou štadióna nič spoločné. Oni majú v merku len futbalistov. Tak hádajte kto zatiahne tých 5 miliónov potrebných na štadión.
    Mne to pripadalo asi takto: postavte nám štadión, každoročne nám dajte poriadne veľkú dotáciu a my potom budeme predávať hráčov. Prečo nie, veď je to súkromná akciová spoločnosť.

  3. Kmotrík ma napchatých ľudí všade. Tak ako jeho právnici ovládli BVS, a.s., tak jeho nominanti chcú ovládnuť a vytiahnuť z mestskej kase daľsie peniaze.

    A kedže vie, že pri Energetike mu to prešlo a niektorí poslanci sú náchylní “brať”, tak to skúša daľej… Má záujem o štadion. Pred nedávnom jeho bývalá projektová manažérka ponúkala na prúdoch pozemky cez svoju kanceláriu..

  4. Nová frizúra áno. Ale až keď budú urobené dôležitejšie veci slúžiace väčšine obyvateľov a nie iba pár desiatkam či dvom, trom stovkám. A určite nie za 5 miliónov. Súkromní futbalisti nech si zháňajú sponzorov a nech nedoja mesto.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -

Ďalšie články