Futbalový klub ŠKF iClinic Sereď predstavuje plány klubu do budúcnosti.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Práve v týchto chvíľach v zasadačke MsÚ prebieha tlačová konferencia  futbalového klubu  ŠKF iClinic Sereď.

Od 1. januára 2020 je generálnym manažérom klubu je Roman Adamčík a iba niekoľko dní novým trénerom Peter Lérant.

 

 

- Inzercia -
 1. Je tam kmotrikov clovek.. Takze zo statneho alebo mestskeho. Nova vlada mu to neodsuhlasi tak z mestskeho.

 2. Mesto Sereď má dostatok financií aby si mohlo dovoliť adekvátny reprezentatívny štadión. Keď sa pridajú ešte sponzori tak len do toho. Keď bude nový štadión tak návštevnosť na domáce zápasy bude časom obrovská. A samozrejme štadión môže slúžiť na iné reprezentívne účely ako len futbal.
  Seredania potrebujú ako soľ miesto kde sa môžu stretávať spolu s rodinami a priateľmi a užívať si spoločne zápas.

 3. Na tlačovke povedali, že oni nemajú s výstavbou štadióna nič spoločné. Oni majú v merku len futbalistov. Tak hádajte kto zatiahne tých 5 miliónov potrebných na štadión.
  Mne to pripadalo asi takto: postavte nám štadión, každoročne nám dajte poriadne veľkú dotáciu a my potom budeme predávať hráčov. Prečo nie, veď je to súkromná akciová spoločnosť.

 4. co si si supol v sportklube?kmotrik chce zuzit ligu na 10 muzstiev,to si ozaj myslis,ze kazda dedina bude hrat 1 ligu.ucast bude obrovska?pozri sa kolko fanusikov chodi na slovan ,jesenny priemer 1400 fan.na zapas,kolko ocakavas v seredi?15850? prosim vas nenalievajte mu uz, chlapec bluzni.

 5. Kmotrík ma napchatých ľudí všade. Tak ako jeho právnici ovládli BVS, a.s., tak jeho nominanti chcú ovládnuť a vytiahnuť z mestskej kase daľsie peniaze.

  A kedže vie, že pri Energetike mu to prešlo a niektorí poslanci sú náchylní “brať”, tak to skúša daľej… Má záujem o štadion. Pred nedávnom jeho bývalá projektová manažérka ponúkala na prúdoch pozemky cez svoju kanceláriu..

 6. myslel som že dva mega štát, mega sponzori a mega mesto. Je dobre ze to tu nebude sto rokov za opicami predsa

 7. Na co je nam seredanom taky futbalovy stadion ak v ich ligovom zapase po travniku chodi mnozstvo balkanskych zmrzlinarov a zopar farebnych? Miestny odchovanec – ziadny, akoby na ich ligu nemali alebo vykapali?
  Vhodnejsie je dat tu hrat klubom co pracuju s miestnou mladezou a pre radost z futbalu ako Mcmafii na pranie penazi z predaja ….

 8. Nová frizúra áno. Ale až keď budú urobené dôležitejšie veci slúžiace väčšine obyvateľov a nie iba pár desiatkam či dvom, trom stovkám. A určite nie za 5 miliónov. Súkromní futbalisti nech si zháňajú sponzorov a nech nedoja mesto.

 9. Toto je správne slovo poslanca. Vidieť, že tak ako v podnikaní rozmýšľa aj ako poslanec. Ešte treba odvolať toho konateľa zo správy majetku mesta..

 10. Neviem co Vam tak lezi v zaludku ten stadion.Dam vam jednu radu.Dajte si sodu bikarbonu na zaludok,lepsie to strovite.😀

 11. Anonym prispej zo svojho aspoň sto kilami na štadión a dokáž, že si ochotný priložiť ruku k dielu. To nie je len dojiť mesto

 12. Ludom lezi v zaludku co si uz dovoluju niektori poslanci. Tu nejde o stadion. Nech je ale nie za kazdu cenu.

 13. No je kopa tupcov ved štadion nie je len pre futbalistov ale aj prenas čo na futbal dajme tomu že nechodime ale bude pre pre naše deti a vnučence

 14. Ale jasné. Ale to sú aj školy a škôlky. A za podstatne nižšie peniaze, ako štadión a do toho sa tak nehrnieme.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články