Ďalšia zmena na poste hlavného trénera ŠKF iClinic Sereď

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V realizačnom tíme ŠKF iClinic Sereď prišlo k ďalšej zmene na poste hlavného trénera. Túto funkciu po Rólandovi Prajovi prebral Peter Lérant. Jarnú časť Fortuna ligy 2019/2020 tak povedie 43-ročný rodák z Komárna.

Peter Lérant počas minulej sezóny pôsobil ako asistent bývalého hlavného trénera ŠKF iClinic Sereď Karola Stromšíka. Neskôr v klube obaja skončili a post hlavného trénera prebral macedónec Slavče Vojneski. Ten sa po približne šiestich mesiacoch tejto funkcie vzdal a na čelo futbalistov sa postavil Roalnd Praj. V decembri sa do futbalového klubu ŠKF iClinic Sereď Peter Lérant vrátil a figuroval ako asistent trénera Rolanda Praja.

Podľa webového portálu Šport.sk Peter Lérant povedal: „Už v minulej sezóne sme v Seredi odviedli kus dobrej roboty. Keď som 10. januára urobil skúšky na Pro licenciu, oslovili ma, či by som neprebral post hlavného trénera. Dohodli sme sa a som za to rád.“ Doterajší tréner Roland Praj bude zastávať pozíciu trénera brankárov. Fanúšikovia futbalu veria, že klub ako celok bude napredovať a športovci budú podávať kvalitné výkony.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -