Šesťnásobného recidivistu sme opäť dali do väzby

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Polícia vypátrala páchateľa dvoch krádeží, ktorý spôsobil škodu 2100 Eur.

Jedna sa stala v apríli minulého roka v obci Lehnice. Z rozostavaného rodinného domu tu neznámy páchateľ ukradol rôzne druhy náradia a kúpeľňové zariadenie v hodnote vyše 700 Eur.

V novembri sa páchateľ dostal do areálu súkromnej spoločnosti v meste Šamorín, odkiaľ odcudzil 380 l nafty, použité autobatérie, elektrickú kolobežku, notebook, navigáciu a DVD prehrávač. Majiteľom tak spôsobil škodu vyššiu ako 1400 Eur.

Vďaka dôkladnej práci kriminalistického technika a stopám zaisteným na mieste činu bolo možné vykonať analýzu DNA. Porovnaním profilu z národnej databázy bol ako podozrivý určený 36 ročný muž z Lehníc.

Po získaní výsledkov expertízy polícia podozrivého zadržala a následne ho po zhromaždení ďalších dôkazov vyšetrovateľ obvinil z prečinu krádeže.

Keďže obvinený recidivista nemá žiaden príjem a krádežami si zabezpečoval prostriedky na svoje živobytie, spracoval vyšetrovateľ podnet na väzbu, ktorý už bol akceptovaný.

V prípade uznania viny si vo väzení môže pobudnúť ďalšie tri roky.

 

- Inzercia -
  1. 6-nasobny recidivista – takze vidiet, ze je nepoucitelny, prevychova nehrozi, takze nie zivit ho v base z nasich dani, ale ODTAT RUKY A NOHY a vyhodit ho na ulicu, nech sa zivi ako chce alebo nech radsej skape. Naco vobec zije taketo howno?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články