Nová liečba chronických ochorení

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

AUTOPATIA je cesta ku zdraviu, metóda celkového pozitívneho ovplyvňovania ľudského organizmu, vyrastajúca na základoch klasickej homeopatie. Je vhodná pre odbornú liečiteľskú prax aj pre svojpomoc.

Osvedčila sa ľuďom, trpiacim napríklad týmito dlhodobými stavmi:
atopický ekzém, alergie, migrény, bolesti kĺbov a chrbtice, depresie, úzkosť a strach, nespavosť, autoimunitné ochorenia, sklon k opakovaným infekčným ochoreniam, poruchy štítnej žľazy, cukrovka, bronchiálna astma, autizmus, chronická únava, chronický zápal čriev, poúrazové a pooperačné stavy, syndróm vyhorenia a mnohými ďalšími dlhodobými či opakovanými problémami tela a mysle.

Je to nová metóda, ktorej princípy však už boli v histórii ľudstva využívané. Ide o použitie homeopatickým spôsobom upravenej, vlastnej špecifickej informácie, pochádzajúcej zo sliny, dychu alebo prány predmetnej osoby. Riedením vodou, povýšená do jemnohmotného stavu, stimuluje a oživuje na princípe rezonancie informačný tok jemných kreatívnych energií, nazývaných v homeopatii vitálna sila, v čínskej tradičnej medicíne čchi a v indickej tradícii prána. Výsledky desiatich konferencií o autopatii, na ktorých samotní pacienti prezentujú svoje zlepšené zdravie a práca stoviek vyškolených poradcov ukazujú na jej mimoriadnu účinnosť i tam, kde po rokoch neuspokojivej predchádzajúcej liečby už ľudia strácali nádej alebo považovali svoje problémy za nevyliečiteľné. Autopatický preparát si vyhotovuje každý sám doma podľa jednoduchého návodu. Nájdete ho v knihách Autopatická svépomoc, Uzdrav se s autopatií a na www.autopatie.cz.

Túto metódu sa môžete naučiť používať aj vy. V sobotu 15.2.2020 sa bude v Bratislave na Ekonomickej univerzite, Dolnozemská 1, konať kurz Autopatie pre začiatočníkov so samotným objaviteľom metódy Mgr. Jiřím Čehovským. Pražský liečiteľ a homeopat so 40. ročnou praxou sa s vami podelí o svoje úspešné prípady liečby a naučí túto metódu používať aj vás. Cena kurzu je 42 €, prihlásiť sa treba do 14.2.2020
Bližšie informácie o kurze vám poskytne organizátorka podujatia Ing. Alena Paľová na čísle 0905 562 910, emailom na palova@antre.sk alebo prihlášky nájdete aj na www.klubantre.sk

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články