Vetrom uvoľnená dopravná značka hrozila pádom na hlavnú cestu medzi Galantou a Sereďou

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Galanta – Sereď  / Dnes popoludní silný vietor spôsobil ohnutie nosných oceľových profilov tvaru  „I“ a uvoľnenie dvoch zo štyroch úchytov dopravnej značky  formátu 3×1,5 m so značením obchádzky pre nákladné autá a vozidlá nad 3,5 tony z dôvodu havarijného stavu nadjazdu ponad železnicu v Seredi.

Silný vietor fúkajúci v smere na Galantu hýbal uvoľnenou tabuľou a v prípade jej vytrhnutia z úchytov, by tabuľa s najväčšou pravdepodobnosťou skončila na ceste v uvedenom čase plnej áut idúcich v oboch smeroch.

- Inzercia -

Polícia vyžiadala výjazd správcu komunikácie a na miesto udalosti vyslala hliadku PZ. Privolaný správca komunikácie poškodenú a uvoľnenú tabuľu demontoval.

V prípade, že pri jazde zaregistrujete obdobné nebezpečenstvo pre cestnú premávku, nahláste toto na tiesňovú linku polície. Včasným zásahom správcu komunikácie, hasičov, alebo polície môžete predísť kolízii a následne zraneniam.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

Ako sa Vás dotklo zdražovanie a inflácia a čo si myslíte o blízkej budúcnosti?

môžete vybrať max. 2 odpovede

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Vlozeny videozaznam dopravneho znacenia s odtrhnutymi uchytmi ohrozujuceho ucastnikov cestnej premavky.

  2. To su tie predrazene nekvalitne tabule.Stare tabule su tu x rokov ale takto dokrutenu som este nevidel.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články