Nadšenci z OZ Klub volejbalu Sereď získali 1.miesto na turnaji v Čechách

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Jakub Bernátek – OZ Klub volejbalu Sereď | Dňa 1.2. sa zúčastnili naši amatérski nadšenci volejbalu z OZ Klub volejbalu Sereď na turnaji zmiešaných družstiev v Starom Hrozenkove v Českej republike.
Z celkového počtu 6 družstiev v systéme „každý s každým“ sa naše družstvo umiestnilo na 1. mieste. Individuálne ocenenie hráčky turnaja získala naša nahrávačka Jarmila Reisingerová. Gratulujeme a ďakujeme všetkým členom tímu za vzornú reprezentáciu mesta a tešíme sa na ďalšie úspechy.
Zostava družstva: Jakub Bernátek, Ladislav Navrátil, Juraj Vašák, Tomáš Korec, Lukáš Luknár a Jarmila Reisingerová.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Dobrý deň,gratulujem,sám som pár takých turnajov absolvoval.Som už starší človek,ale rád by som si niekedy zatrénoval,lebo byvam teraz v Seredi a nepoznám ako to s hobby volejbalový vyzerá.Dakujem za odpoved

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články