Bowlingový turnaj aktívnych seniorov

- Inzercia -

Denné centrum pre seniorov v Seredi usporiadal na 15. januára bowlingový turnaj. Ide o ďalšie zo skvelých podujatí, ktoré centrum pod vedením Jozefa Valábka organizuje pre svojich členov. Do súťaže sa zapojilo 18 hráčov, ktorí hrali o víťazstvo v kategórii ženy a muži ako aj o titul Majster DC v bowlingu. Počas súťaže nechýbalo pravé športové nasadenie, fandenie či radosť z hry. Atmosféra bola vynikajúca a všetci sa snažili podať najlepší výkon.

Medzi ženami sa na 1.mieste umiestnila Paulína Kostková, na 2.mieste Mária Tomášková a 3.miesto obsadila Zdenka Slobodová. V kategórii muži získal 1.miesto Jozef Valábek, 2.miesto Eduart Fraňo a 3.miesto Ladislav Takáč, Majstrom DC v bowlingu sa stal Jozef Valábek. Vítazi boli ocenení diplomom, medailou a flašou vína a Majster DC navyše získal putovný pohár.