ŠKF iClinic Sereď – FC ŠTK Šamorín 4 : 2 (3 : 0)

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Seredskí futbalisti zohrali včera na domácej pôde pod vedením novej trénerskej dvojice (Roland Praj – Peter Lérant) v rámci prípravy na jarnú fortunaligovú súťaž prvé prípravné stretnutie proti druholigovému Šamorínu. Tréneri mali k dispozícii 22 hráčov. V prvom polčase dominovali na ihrisku domáci. V druhom hostia strelili v priebehu 5 minút dva góly a v závere zápasu seredania pridali štvrtý gól.

V I.polčase nastúpili: Penksa – Michalík, Hučko, Lukáčik, Slaninka – Németh, Hasralamovič (Bosna Hercegovina) – Jureškin Špehar, Morong – Vučenovič (Serbia).

V II. polčase nastúpili: Hodál – Chríbik, Bilas, Nikola, Loduha – Tureček, Pongrácz – Serečin, Ante (Ch), Luka (Serbia) – Louka.

Góly za Sereď: Špehar 2, Vučenovič, Ante

Ďalšie prípravné zápasy: 14.1.2020 o 13.00 – ŠKF – FC BOROGI, 18.1.2020 o 11.30 – FC FASTAV ZLÍN – ŠKF, 22.1.2020 o 14.00 – FC GYIRMÓT GYOR – ŠKF, 26.1.2020 v rámci sústredenia v Turecku ŠKF – ŠKENDIA TETOVO a 29.1.2020  ŠKF – SLÁVIA SOFIA.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články