Fašiangový CANDRBÁL

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Denné centrum pre seniorov v Seredi v spolupráci s Domom kultúry a mestom Sereď zorganizovali na 10. januára v poradí už 7. ročník fašiangového CANDRBÁLU. Ide o obľúbené kultúrno-spoločenské podujatie, ktoré sa každý rok teší hojnej účasti nielen seniorov, ale každého kto sa rád zabáva. Za roky svojej existencie sa zaradilo medzi najobľúbenejšie akcie v meste. Dôvodom je, že Candrbál mnohí označujú za neformálny ples, kde panuje rodinná atmosféra a hostia sa tu bavia bez pretvárok, pompéznosti a v naozaj dobrej nálade.

Úvodného slova sa ujal vedúci Denného centra pre seniorov Jozef Valábek, ktorý všetkých srdečne privítal a poprial príjemný spoločenský zážitok. Hostí prišiel pozdraviť aj primátor mesta Martin Tomčányi, zástupca primátora Ľubomír Veselický ako aj vedúca organizačného oddelenia na MsÚ Silvia Adamčíková. Ako povedali, na Candrbál vždy s radosťou zavítajú, nakoľko sa na jednom mieste stretne mnoho pozitívne naladených ľudí v spoločnosti ktorých sa cítia príjemne.

Do priestorov estrádnej sály DK sa prišlo zabaviť takmer 150 hostí, ktorí dokázali zábavu poriadne roztočiť. Do tanca a spevu hrala hudobná skupina Naši, ktorej repertoár tvorili piesne rôzneho žánru. Niektorí aj napriek veku dokázali na parkete tancovať ako za mladých čias. Súčasťou večera bola aj bohatá tombola. K dispozícii bolo neuveriteľných 100 hodnotných cien. Zábava trvala do neskorých nočných hodín a hostia odchádzali domov síce mierne unavení ale nadmieru spokojní.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články