Nuž Darmo, ak totiž je schopný už dnes takéhoto excesu, čoho by asi tak bol schopný s poslaneckým preukazom vo vrecku?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Po prezretí si zoznamu kandidátov na post Prezidenta Slovenskej republiky, veľa úcty k najvyšším ústavným funkciám od ctižiadostivých jedincov prahnúcich po zviditeľnení sa, asi očakávať nemôžeme.

 1. O niečo viac ako mesiac nás čakajú voľby do NR SR a už dnes môžeme vidieť personálne obsadenie kandidátok viacerých strán. No, väčšinou nič moc. Aj v minulosti to na niektorých kandidátkach boli frajerky predsedov či mamičky jeho detí, rodinní príslušníci, či  holohlavé hrubé krky v slušných krajinách vhodné maximálne pred vchod do nočného klubu do funkcie vyhadzovača. U nás však neváhajú kandidovať na post poslanca zákonodarného zboru.

Človek sa musí zamyslieť, ako by sa niektorí z nich správali, keby reálne moc do rúk od občanov dostali. A najlepšie je pozrieť si ich správanie v minulosti a dnes.

Iba dva dni dozadu sa na sociálnej sieti jeden z kandidátov v nadchádzajúcich voľbách za stranu ĽSNS pochválil týmto statusom:

Marek Darmo

vo štvrtok

Dnešný príbeh s políciou SR.
Idem si dobrý kilometer za policajnou hliadkov a vodič v nej teda službu konajuci policajt si telefonuje. Zastavíme na semaforoch vedľa seba otvorím okno a informujem ich či je to normálne že on si telefonuje a mna budú za to pokutovať. No predstavte si že to skončilo tak že išli hneď za mnou a o 200 metrov ma zastavili že dopravná kontrola. Je toto normálne takáto úbohá reakcia? Pravdaže som fúkal, všetky doklady a ešte si overovali či niesom v pátraní. Nemohol som sa ovládnuť a musel som im povedať že sú obyčajný sraci. Prečo neriešia čo majú? Prečo sa nás snažia buzerovat? Veď my sa predsa nedáme načo to skúšajú.😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😪😪😪

– – –

Kandidát na post jedného zo 150 zákonodarcov Slovenskej republiky to v hlave nemá upratané ani natoľko aby vedel, že policajti v službe majú logické výnimky zo zákona aj pri používaní mobilných telefónov počas jazdy služobným motorovým vozidlom.  Samozrejme je na kontrolných orgánoch aby zistili, či telefonovali v rámci plnenia si služobných povinností, alebo si dohovárali rande. Ale konať tak, ako aj následne konal tento nádejný „politik“ je na zamyslenie a to nielen jeho, ale aj toho, kto ho na kandidátku dal. Nuž Darmo, ak totiž je schopný už dnes takéhoto excesu, čoho by asi tak bol schopný s poslaneckým preukazom vo vrecku?

Pre úplnosť informácie uvádzame, že strana  ĽSNS sa k „prípadu“ vyjadrila takto:

„Vážime si prácu všetkých slušných policajtov, preto sa im touto cestou úprimne ospravedlňujeme,“ reagoval pre tvnoviny.sk hovorca Ondrej Ďurica.

Od jeho správania sa dištancovala a zároveň potvrdila, že menovaný kandiduje za stranu ĽSNS zo 149. miesta a to ako nezávislý kandidát.

Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. poslanecký preukaz by mu bol dobrý akurát na vozenie zadarmo v MHD v Bratislave. Ale dostal dobrú odpoveď na FB, ktorú by si mohol zapamätať /však v hlave má dosť prázdneho miesta/ citujem:
  ⚠️Hystéria za dve fotky s policajtmi!⚠️ Takmer 1.500 lajkov, stovky komentárov a zdieľaní má tento príspevok, ktorého autor za použitia kardinálnych gramatických chýb obvinil policajtov z nedodržania pravidiel cestnej premávky, čo dokazuje dvomi fotografiami z jeho následného zastavenia hliadkou. Len krátky exkurz do zákona č. 8/2009 Z. z., kde podľa § 4 ods. 2 písm. m) tohto zákona vodič nesmie počas vedenia vozidla držať v ruke alebo iným spôsobom obsluhovať telefónny prístroj alebo iné telekomunikačné, audiovizuálne alebo obdobné zariadenie okrem použitia systému „voľné ruky“ alebo vykonávať inú obdobnú činnosť, ktorá nesúvisí s vedením vozidla; to neplatí pre vodiča vozidla ….., ozbrojených bezpečnostných zborov, ozbrojených zborov,…. pri plnení svojich úloh. Obvinenie policajtov z telefonovania za volantom týmto príspevkom je podobné, ako by policajti obvinili vodiča z nepoužitia bezpečnostného pásu a do priestupkového spisu doložili jeho fotografiu, ako si sedí doma na gauči. Váha tohto obvinenia si nezasluhuje bližší komentár, autorovi však prajeme, aby ho policajti ani v prípade, že by spáchal priestupok, neurážali tým, že je obyčajný sráč

 2. Však spoločenská objednávka je urobiť z policajtov najväčší odpad spoločnosti a zo zločincov hrdinov. Keby policajta dokopal do kocky, mal by politickú budúcnosť zaručenú.

 3. A Matovič čo predvádzal keď kandidoval ? A čo robil keď sa stal poslancom ?
  LSNS má u obyvateľov silnú podporu a OLANO niekde pri hrane zvoliteľnosti. Odovzdanie hlasu OLANO človek riskuje že jeho hlas prepadne. 😀

 4. pre Druhý pohľad: reč tu nie je o OĽANO a Matovičovi ale o konkrétnej osobe. V poslednej dobe je móda, že ak nemá niekto vysvetlenie, resp. ospravedlnenie tak začína útočiť na iných. A tá podpora Ľudu sa ukáže koncom februára

 5. Úbohé naháňanie sa za hlasmy vo voľbách bože tu je vidieť ako ľahko sa každý blbec dokáže dostať do politiky a potom takýto jednotlivci majú riadiť náš štát?

 6. Marek 11. januára 2020, 12:06 at 12:06: Nie je to náhodou ten Marek čo tu kvílil a nevedel to stráviť, keď mali LSNS meeting v Dome kultúry? Ak áno, netreba sa s jeho výrokom ani zaoberať.

 7. Druhý pohľad 11. januára 2020, 13:24 at 13:24 – moj hlas NEPREPADNE NIKDY a to za predpokladu, ze budem volit ludi cestnych, s pevnymi moralnymi zasadami, ktori nikdy nesklamali pravo, spravodlivost a ludi s rovnakymi hodnotami.
  Nevidim ako podstatne, ci v danom momente zvitazia, lebo ide o zapas, ktory je dlhodoby. Podstatne je, ze zapasia cestne a nimi vyznavane a prezentovane hodnoty to dlhodobo dokazuju.
  Volil som tak vo vsetkych volbach a to som od 1989 nevynechal ziadne z nich.

  A tento clanok nie je o nikom inom, ako dalsom arogantnom a primitivnom jedincovi od Kotlebu, ktory nepozna zakony, no ma ambicie ich tvorit a schvalovat.

  Keby som bol veriaci, prosil by som Boha, aby ucil ludi rozlisovat spravne od nespravneho, dobre od zleho a identicikovat, co je pricinou problemov v spolocnosti i v ostatnom zivote ludi.

  Myslenie vyjadrene v statuse tohto jedinca je zatial problemom jeho samotneho, pripadne jemu blizkych osob. V pripade uspechu takychto ludi vo volbach, by sa stalo problemom nas vsetkych.

 8. Ďalší kandidát s IQ na úrovni telesnej teploty. Čiže úplne najvyššie IQ vykazuje v čase horúčky.

 9. Ale no, ale no. Buďme úprimní. Taký Pročko je akože lepší ? Pokiaľ sa tu bude segregovat na základe politickej strany tak to nemá zmysel. Takýchto ľudí čo sú na kandidátke LSNS sú aj v iných stranách.
  Jedine tak že OLANO počíta že sa nedostane do parlamentu a Procko im poslúži na rozveselenie.

 10. Je tam v tej strane vlastne aspoň jeden reálny odborník? Niekto za koho by sa nemuseli hanbiť, nikoho nenapadol, nemá potetované telo všelijakými križmi, ovládá počítač a má aj nejaku kvalifikaciu a prax aby dokázal vyprodukovat aj reálné riešenia reálných problemov Slovenska (zdravotnictvo, školstvo atd)?

 11. Kamarátku,alebo si taký hlupucky,alebo si taký naivní,ale som zvedavý,kedy Ti slapnu na krk,pre Tvoj Nick.Uz Tá mal dávno zastaviť Admin.Nie hádam za tento Nick,ale Ty máš aj druhý.

 12. A je to tu. Komentar ukazkoveho zmagoreneho volica, ktory na hodine slovenskeho jazyka a dejepisu chybal, lebo chodil pochodovat….Synku, jednotne cislo v slove naivni sa pise s Y, teda napr. naivnY kotlebovskY volic:)

 13. Pre anonym,je pravda,mal tam byť „Y“, ale Ty ako veľký psychológ si mi dal stempel,podľa toho Y,a Ty si tak strašne vedla,si proste blbeček,ktorý mudruje do bezvedomia.Ty môžeš akurát tak cuchat,kde som sa ja vysral,ty psychológ.

 14. Ale sa veľmi bojíte toho Kotlebu😁🙈..ale to,že tu za tých 30 rokov rozkradli MLD.to Vám nevadí…a hnev a zlosť z Vás až tak srší..dajte si radšej pivko v šenku 🙈

 15. Neverím, ze toto je pohľad triezveho volica.. Snad si nemyslite ze s tymi bezmozgami niekto pojde vládnuť. Teda-kazdy hlas kotlebovi prepadne, aj keby vas bolo 20 percent!

 16. Z coho usudzujes ze sa ludia boja kotlebu? Ako tu citam, skôr nechápu, ako taka strana môže existovat. A ja osobne ajchapem, kde sa hladaju voliči.. Hlupucke, jednoduché hlavky, ktorym staci fakt malo..

 17. Keby sme mohli volit konkretne osoby tak by sa dalo suhlasit s tym co pisete ale v kazdej strane sa najde aj opak 🙁

 18. Je riadne zvolená a zatiaľ na tu stranu nič nemajú. Môžno niečo do volieb vymyslia.
  Určite by to bola lepšia voľba, ako voľba takého kandidáta, ktorý si s policajtom urobí selfíčko a pritom sa škerí ako dement 🙂

 19. nesuhlasim s postupom tohto pana avsak ani s postupom policie, tato spolocnost je uz zda sa nadobro zvratena 🙁

 20. máte pravdu všade sa nájde nejaké čierna ovca, či je to tá, alebo oná strana, lenže tento incident je len slabá káva proti tomu keď exprezident doviezol stovky agresívnych R´mov na míting , ktorí mala ĽSNS vopred nahlásení, to čo tam vyvádzali a to že tam Rómovia tancovali pod transparentom obetí holokaustu, tak to bola hlboká a neospravedlniteľná urážka týchto obetí vojny. Podľa mňa Milan Mazurek sa zachoval správne, keď zrušil míting, aby tak zabránil možnému ublíženiu občanov. Nikoho nechcem obhajovať ten vodič sa zachoval ako malý chlapec, ktorý sa nevprace do kože, ale to čo urobil Kiska to je oveľa nebezpečnejšie neviem či si to uvedomil čo robí, alebo tých romov tam dopravil úmyselne ale jeho konanie jednoznačne navodzuje myšlienku, že takýmto nebezpečným konaním on aj , Truban a Biháriová môžu tu vyvolať občiansku revolúciu a to hádam si tu nikto neželá.

 21. pre Darinu.Vy nechapete vobec nic!.U takychto ludi maju nacisti velmi lahku pracu a ta Vasa uvaha o moznosti „obcianskej revolucie“Rozum sa mi pozastavuje nad tym,ako niektori ludia rozmyslaju.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články