Pre zhromaždenie autodopravcov budú obmedzenia v doprave aj dnes

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Od 8.00 hod. až do 20.00 hod. budú dnes úplne blokované hraničné prechody a mestá Trstená, Košice, Šahy, Medveďov, Komárno, Ružomberok, Žilina, Považská Bystrica, Slovenské Ďarmoty.

Prejazd bude umožnený iba záchranným zložkám.

Podľa informácií od autodopravcov s blokáciami bude potrebné počítať aj počas víkendu. Jazdite bezpečne.

zdroj: Polícia SR

 

Počas dňa budeme informácie aktualizovať, sledujte facebook Polície Slovenskej republiky a pre podrobné informácie o obmedzeniach v konkrétnych mestách facebook všetkých krajských riaditeľstiev Policajného zboru.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. zo správy NKÚ:
  nku.gov.sk/aktuality/-/asset_publisher/9A3u/content/takmer-polovica-z-vyberu-dialnicneho-myta-konci-na-ucte-spolocnosti-skytoll

 2. Ja sa čudujem,svojich zamestnancov vykoristuju do kostí a oni ešte štrajkujú.Uz zmenili to,že podľa EU keď sú na území napr.Nemecka,musia dostat ich zamestnanci minimálnu mzdu Nemecku,dostanú samozrejme hovno.A prečo vlastne štrajkujú?

 3. To, že takmer polovica výberu mýta končí na účte súkromnej spoločnosti je smutné. Ale pre to autodopravcovia neštrajkujú. Súhlasím s komentom vyššie.

 4. Ja by som autodopravu zredukoval. To čo odvezie 50 kamiónov, odtiahne jedna vlaková súprava. Doprava by bola ekologickejšia, netreba platiť 50 vodičov kamiónov a železnica by bola využívaná namiesto devastovania ciest preťaženými kamiónmi.

 5. čo robí polícia ? zrejme je negramotná, lebo keď ideš osobným mot. vozidlom napr, celá rodinka a kamionisti zatarasili cestu a neumožnili ti plynulý priechod, tak sa dopustili trestného činu obmedzovania ľudských práv a osobnej slobody.
  Tu je namieste organizátorov tohto štrajku trestne stíhať. Ak sú nespokojní tak majú iné možnosti sa domáhať svojho uspokojenia a nie široku verejnosť obmedzovať zásahom do ich občianskych práv a slobôd. Predsa nejaká rodinka na výlete ničim neprispeje k ich nehoráznym požiadavkám. Kamióny zarábajú tisíce a čo osobné autá aj tie majú štrajkovať ?
  Vážení tu nejde o nejaké požiadavky ale toto je cieľavedomá akcia opozície as takto chcú verejnosť demoralizovať pred voľbami.

 6. Hej musia.. Hahaha. Dá ti podpísať „nemeckú zmluvu“, ktorú nosíš pri sebe, keby ťa pristavil BAGeťák, no zároveň podpíšeš negaciu zmluvy a robíš za slovenskú minimálku!
  AETR výsostne zakazuje platiť vodiča podľa kilometrov, no 99 % dopravcov ešte aj na profesii uvedie plat 580 alebo 624 a podľa počtu kilometrov.
  A potom ťa chytí zelený falus a dá ti 200 eur pokuty za chybu v prepravných papieroch alebo za rozdiel 1 minúty. Ty môžeš žiť z platu nižšieho ako naši nespoluobčania iného etnického názoru.. 😉

 7. Presne.
  Zlodej kričí chyte zlodeja..
  Nech najskôr dopravcovia ukážu ako dodržiavajú zákony!
  Veľa dopravcov sa správa k svojim vodičom horšie, než plantážnik k otrokovi. A keď sa niečo doserie, smolu má vodič a nie dopravca. Zelené falusy cepujú tých chudákov, ťahajú im posledné euro z peňaženky a potom tu všetci plačú, že neni vodičov..
  Vodičov je plná „škatuľa“! Len to v týchto podmienkach nikto nechce robiť.

 8. Mimochodom ktorí policajti majú zelenú uniformu? Píše sa rok 2020, nezaspal si? Alebo je niekto farboslepý? 🙂

 9. Vodič 10. januára 2020, 16:01 at 16:01 – problem vidim v CIELENOM TUNELOVANI CEZ PRE STAT NEVYHODNE ZMLUVY PODPISANE konkretnymi ludmi vo funkciach, v ktorych mali zaujmy statu hajit a boli za to aj plateni.

  Myto dopravcovia platia. Zvysene ceny premietaju do ceny preprav a to zvysuje ceny tovarov pre konecnych spotrebitelov, teda obcanov. Ti nasledne platia vysoke ceny a tym aj dane – a uzase prijem pre stat, ktory nasledne tuneluju „podnikatelia“ typu Kocner a Basternak, teda chranenci byvaleho generalneho prokuratora Trnku, sused a domovnik expremiera Fica a tak dalej…

  Da sa pisat hodne, otazka je, kto chce citat a kto ma zaujem chapat…

 10. Pán Majko, tak za prvé, reagujem na konkrétne komentáre k článku, nie k samotnému článku.
  Za druhé, ak chcem na niečo upozorniť, v prvom rade sa budem správať korektne a až potom poukazovať na nejakú „nespravodlivosť“. O obchádzaní mýta, porušovaní AETR a nátlaku na vodičov, ktorí si zo v konečnom dôsledku odnesú ako prvý by som Vám vedel čo to povedať.

 11. Cele Slovensko by malo tvrdo strajkovat. Politici na vsetkych urovniach nam rozkradli celu krajinu a teraz ked uz nieje co rozkradat tak obyvatelstvu zvyšujú daňe, odvody, rõzne poplatky, energie a nasledne potraviny,

 12. A nieco podobne rozkradanie je aj v nasom meste. Obyvatelia este nevedia ze im tato organizovana skupina dvihla dane o 100 % nato aby mohli rabovat pre svojich mecenasov. Uz dopredu vedia ze sa ide stavat a rekonstruovat futbalový stadion pre sukromny klub. Tak sa museli zvysovat dane a poplatky aby bolo z coho financovat tento debilizmus. Ved ovce obyvatelia to zaplatia. Tato banda dobre vie ze ked sa maju znovu dostat do funkcii a ku korytam, tak musia naliat peniaze od obyvatelstva do stadiona. Proti takemuto chrapunstvu uz malo strajkovat cele mesto.

 13. to naozaj tu mame takto rozmyslajucich obcanov,ako by si priviezol 5ton laminatu do soporne?alebo z hubertu odviezol 20tis.litrov vina?1000ks tv zo samsungu?lekar ti jasne povedal,ze mas tie tabletky na hlavu brat pravidelne a nevynechavat.

 14. Autodopravcovia si žijú na SVK ako prasce v žiťe. Plat vodičom dávajú slovenský ale prácu robia rovnaku ako vodiči v Nemecku alebo Francúzsku.
  Väčšina vodičov na SVK protestuje nedobrovoľne na príkaz svojho šéfa. Oni sa nebudú mať lepšie či už to akokoľvek dopadne ale len ich zamestnávateľ.
  Vodiči kamiónov sa stali nedobrovoľne nástrojom vydierania zo strany svojich nadriadených kde musia buď zadarmo alebo za malý priplatok v čase svojho voľna štrajkovať na vopred určených miestach ktoré im pridelili ich šéfovia.

 15. občianske právo :
  platím cestnú daň , tak mám právo všetky cesty využívať podľa mojej ľubovôle !

  občianska sloboda :
  obmedzujú ma a bezdôvodne mi bránia ísť po ceste, čiže zasahujú hrubým spôsobom do mojich slobôd, ktoré mám garantované ústavou !!!!

  Organizátor sa dopustil trestného činu nakoľko nejde len o ojedinelý prípad ale touto svoju činnosťou obmedzuje široké masy obyvateľstva.

  Policajný prezident sa vyjadril, že budú dávať pokuty ako za priestupok, chyba, ide o tr. čin.

 16. Nikto nemá právo pri výkone zhromažďovania sa obmedzovať osobnú slobodu iného. Nech si štrajkujú, ale vybrali si zlý spôsob.

 17. Tuto nevýhodnu zmluvu,pre štat podpisal minister Smeru..Vážny,jeho námestníkom smerák Pellegrini…takto elegantne sa rozkráda štát…blížia sa voľby..nezabudnite ich ísť zase voliť…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články