Podpálil auto, horieť začal aj dom, skončil v rukách polície

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KRPZ Trnava |MM| Požiar úmyselne zapáleného auta sa rozšíril až na bytový dom. Polícia muža, ktorý je podozrivý z podpálenia auta, vypátrala a obvinila.

Ešte v júli nadránom, na základe objednávky, podpálil páchateľ osobné auto Škoda Superb, ktoré bolo zaparkované v obci Trebatice (okr. Piešťany). Auto polial horľavinou na dvoch miestach, pričom požiar sa rozšíril až na bočnú stenu bytového domu. Majiteľovi auta spôsobil, v tom čase neznámy páchateľ, škodu vyše 10 tisíc Eur a majiteľom bytového domu vyše 43 tisíc. Polícia na prípade intenzívne pracovala a na základe získaných informácií a aj pomocou kamerových záznamov v obci, sa podarilo ustáliť osobu páchateľa.

Vyšetrovateľ obvinil  zo zločinu poškodzovania cudzej veci 46 ročného Dušana z Piešťan. Polícia podozrivého recidivistu včera zadržala a vyšetrovateľ spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie z dôvodu, že by mohol pokračovať v trestnej činnosti a vyhýbať sa trestnému konaniu.

Na prípade ďalej pracujeme a nevylučujeme vyvodenie trestnej zodpovednosti aj voči ďalším osobám. V prípade uznania viny, hrozí, za konanie z osobitného motívu (na objednávku), ktorým bola spôsobená značná škoda, odňatie slobody na tri až osem rokov.

- Inzercia -
 1. Je tomu nieco cez 3 roky, co najomny podpalac Tomas Anda z Mace na objednavku zlocinca s najvacsou pravdepodobnostou clena organizovanej skupiny podpalil moje auto.
  Policia objednavatela az do vrazdy novinara Kuciaka NEVYSETROVALA a to ani na zaklade nasich staznosti az po GP.

  Policajt napriek jasnej vypovedi najomneho podpalaca ze bol objednany, pozna objednavatela no neprezradi ho, toto ignorovala a odsudila pocas vikendu Andu na 2 roky podmienky. NIADNU NAHRADU SKODY nam v trestnom konani NEPRIZNALI a odkazali nas na obcianskopravne konanie.

  Ako jedini poskodeni sme nemali moznost ani zucastnit sa sudu, vlastne doteraz sme osobne do kontaktu s podpalacom nedosli.

  Tomuto sa hovori spravodlivost po Slovensky.

  Verejne vyhlasujem, ze pokym nebude potrestany OBJEDNAVATEL tohto brutalneho cinu zastrasovania a vydierania, moja rodina a ja sa nevzdame!

  Nie sme ochotni tolerovat taketo praktiky a to NIKOHO, nech je na akejkolvek pozicii a nech ma AKYCHKOLVEK ZNAMYCH a kontakty. Objednavatel si moze byt isty, ze uz onedlho budu zverejnene fakty, ktore odhalia viac, ako si tusi.

  Slovensko za poslednych troch volebnych obdobi moralne upadlo do zumpy, z ktorej sa ludia budu vyhrabavat este dlho. Na byvalom generalnom prokuratorovi Trnkovi vidime, ako hlboko ludia na vrcholovych postoch v krajine boli schopni a ochotni klesnut.

  Bezni obcania na ktorych praci stoji cela republika stratili vieru v pravo, spravodlivost a v to, ze sa najdu aj politici normalni a cestni.
  Je to smutne, no je to vyvoj. Ten ale zlodejov, tunelarov a ludi schopnych za peniaze vo funkciach urobit hocico musi poslat do basy, minimalne vsak na smetisko dejin rovnako, ako poslal zmrdov, ktori boli cez arizacie za majetok a peniaze schopni parazitovat este aj na Zidoch odsunutych do koncentrakov.

  Je cas poucit sa z historie a uvedomit si, ze ak si nedame pozor, zopakuje sa v obdobnych modeloch, len konkretni paraziti sa zrecykluju, no skodit spolocnosti budu rovnako.

 2. mozno by bolo dobre vratit na chvilku, kym sa ludia neuvedomia stare zname – oko za oko, zub za zub

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články