Navštívte Dubaj, Thajsko i New York autobusom Slovak Lines 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Miroslav Košírer | Od 10. januára 2020 cestu do odľahlých destinácií jednoduchšiu. Autobusový dopravca Slovak Lines spúšťa pravidelnú linku na letisko v Budapešti, ktoré čoraz viac Slovákov využíva na cestu do Ázie či Ameriky.

Príchody autobusov na letisko spoločnosť prispôsobila odletom viacerých leteckých spoločností. Slovak Lines dlhodobo poskytuje komfortné služby dopravy na letisko Schwechat, kam jazdí až 25-krát denne. Keďže mnoho Slovákov využíva aj služby letiska v Budapešti, naša spoločnosť sa rozhodla pre rozšírenie ponuky práve o túto destináciu. Na letisko Ferenca Liszta budú jazdiť trikrát denne moderné autobusy Setra, pričom prvý spoj odchádza z autobusovej stanice Nivy už hodinu po polnoci.

Novú pravidelnú linku môžu využívať Slováci počas pracovných dní aj víkendov. Slovak Lines prispôsobil odchody autobusov hlavným odletom a príletom leteckých spojení v rámci celého sveta. „Cestujúcim ponúkame maximálne pohodlie. Moderné autobusy Setra zabezpečujú absolútny komfort spojený s ekologickou prevádzkou,“ hovorí generálny riaditeľ Slovak Lines Pavol Labant. Počas jazdy si môžu cestujúci užívať zábavu priamo na palube autobusu. K dispozícii majú portál plný zábavy, v ktorom nájdu pestrú ponuku filmov, hudby, kníh, ale aj aktuálne informácie o ceste. Bezplatné Wi-Fi pripojenie je samozrejmosťou.

Budapeštianske letisko je atraktívnym partnerom nielen pre nízko nákladové, ale aj renomované letecké spoločnosti. Navyše medziročne výrazne zvyšuje počet prepravených osôb. Keďže 25 percent odletov z letiska Ferenca Lizsta je v rannom čase medzi 6:00 a 7:00, spoločnosť Slovak Lines nasadila skorý ranný spoj s príchodom na letisko o 4:15 hod. „Všetky príchody našich autobusov  na budapeštianske letisko sú prispôsobené odletom a príletom leteckých spojení s Áziou a európskych miest, odkiaľ cestujúci pokračujú do Ameriky. Počítali sme aj s prípadnou časovou rezervou, ktorú cestujúci potrebujú. Do úvahy sme brali aj špičkové letecké spoločnosti ako Quatar Airways, Emirates, Turkish Airlines či Lufthansa,“ zdôraznil Pavol Labant.

Okrem letiska bude pravidelná linka zastavovať aj na autobusovej stanici Népliget. Nachádza sa na východ od centra mesta, v tesnej blízkosti zastávky metra či futbalového štadióna Albert Flórián Stadion. Táto poloha ponúka turistom maximálny komfort výletov bez akýkoľvek starostí.

Do Budapešti na pár klikov. Lístok si môžu zakúpiť cez aplikáciu alebo online prostredníctvom webu www.slovaklines.sk. Nákup lístkov v aplikácii Slovak Lines  je pohodlný a vždy za najnižšiu cenu. Lístok navyše nie je nutné tlačiť, stačí sa ním preukázať na displeji mobilného telefónu.

Foto: Miroslav Košírer

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Pri nástupe do Slovak lines busu si treba vypýtať cestovný lístok rovno do Dubaja podľa nadpisu.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články