Policajti pomohli žene pri útoku bojových psov

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KRPZ Trnava |MM| 75 ročná pani venčila svojho psíka medzi Hrnčiarovcami nad Parnou a mestom Trnava. Jej psíka napadli dva voľne behajuce psy plemena Americký bandog. Po prichode PMJ na miesto policajti videli, ako opakovane útočia na toho menšieho psa. Ich pozornosť sa následne otočila voči policajtom. Na odvrátenie útoku použili policajti najprv pušku s plastovými projektilmi, čo však na rozzúrenych psov nestačilo. Ich besnenie ukončili až výstrely z Glockov. Oba útočiace psy boli pri služobnom zákroku usmrtené. Pani, našťastie, zranenia neutrpela, avšak situáciou bola riadne otrasená. Jej psík ušiel, zatiaľ nevedno kam a ako na tom je. Vec na ďalšie riešenie prevzal príslušné obvodné oddelenie.

- Inzercia -
  1. psom sa predsa nesmie ubližovať, už podal majiteľ trestné oznámenie na policajtov? Pevne verím, že tak urobia policajti na nezodpovedného majiteľa. Tá pani mala veľké šťastie, že pri obrane svojho psíka nezaútočili na ňu a policajti prišli včas.

  2. Pes za to sice nemoze, ale toto je varovanie – tieto plemena (Sraff, Pit) su extremne huzevnate a nikdy neustupia nikdy sa nezlaknu, ked zacnu utok tak ho chcu dokoncit za kazdu cenu, chyba je v majiteloch a pes ako tvor na to doplati.

    Jedno varovne video
    https://www.dailymotion.com/video/x567xur

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články