Zber vianočných stromčekov sa blíži

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Máme za sebou najkrajšie sviatky v roku a pomaly nastáva čas rozlúčiť sa aj s vianočnými stromčekmi. V mnohých domácnostiach je zaužívané nechať tento symbol Vianoc ozdobený do sviatku Troch kráľov. Po tomto dátume sa postupne odzdobujú. Umelé stromčeky jednoducho zložíte do škatule a uskladníte, živé stromčeky je nutné vyložiť ku kontajnerom. O následný zvoz sa v presne stanovených termínoch postará mesto.

V Seredi sa zber vianočných stromčekov v roku 2020 bude konať nasledovne:

– 07.januára po celom meste
– 13. januára sídliská
– 14. januára rodinné domy
– 20. januára sídliská
– 21. januára rodinné domy
Od 22. januára bude možné stromčeky odovzdať v kasárňach Váh.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články