ISSN 1337-8481

PRÁVE TERAZ: Polícia zadržala podozrivého zo včerajšej streľby zo samopalu.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Iba pred niekoľkými minútami policajti  OO PZ zo Serede  v spolupráci s policajtami Mestskej polície na základe svedectiev konkrétnych občanov zadržala podozrivého zo streľby, ktorej sa podľa svedkov mal dopustiť v dave ľudí počas ohňostroja pol hodinu po polnoci.

Policajti z bytu v “Perlovke” vyniesli veľké množstvo zbraní a streliva, vrátane niekoľkých dlhých guľových zbraní s optikou a samopalu vzor 58.

Reportáž z akcie pripravujeme.

 

  • Seredská “domobrana” sa rozpadáva. Pred pár rokmi zobrali jednému umelcovi všetky flinty potom, ako začal v šenku tvarovať pištolou z plafónu sito, teraz ďaľší umelec…

  • Ty znalec môžeš nám vysvetliť kto v SR môže mať legálne samopal vz. 58 ako tvrdíš na slepé náboje, čo znamená neupravený len s nástavcom na hlavni?? Ty si iný blablablb

   • Vz. 58 môže mať ktokoľvek s platným zbrojným preukazom skupiny E.
    Napísal to novinár, ktorému je jedno čo je samonabíjacia a čo samočinná zbraň. Je možné že ten rozdiel nepozná. Čo sa týka chlapíka, práve tou streľbou sa stal nedôveryhodným a keď ho odsúdia, akokoľvek tak nebude už ani bezúhonný. Tak či tak, o ZP príde a určitú dobu ho mať nebude.

   • Hocikto ak je to expanz tak podla zákona hocikto plnolety a bezuhonny. Drahy anonym. Ostrú moze mat na ZP kat.E alebo A.

    Boris, Bezuhonny a spolahlivy bude po skonceni vymeraného trestu plus 5 rokov.

 1. Ešte že si v opitosti nepomýlil a nezobral jednu z tých zbraní kde má ostré. Potom by ho už kamaráti do dažďa neobhajoali.
  Zaujímavé je, ako prešiel cez psychotesty keď mu vydali povolenie?? Ako držiteľ zbraní by mal poznať pravidlá, mal by mať zodpovednosť. Alkohol nie je ospravedlnenie, už dávno, ani pred súdom.

 2. streľba v dave slepými alebo ostrými je kkt¡na. To zas bola nejaká holá hlava čo zaspala dobu a myslel si že sú späť 90.roky, zbytočne čo robí hanbu Seredi.. Doprial by som takym júesej policajtov = jeden výstrel v dave a dajú ho dolu ako hrozbu -veď tou aj hentaký retard je, nastálo by som mu vzal zbroják.

 3. Zbran nepatri medzi ludi kt.pridu oslavovat Silvestra. Boli tam ludia s detmi. Vobec to nie je normalne vystupovat so zbranou hoci aj nenabitou alebo so slepymi nabojmi, ked si chce zastrielat, na to su strelnice. Keby to frajer skusi vytiahnut v nejakom svetovom velkomeste asi by inak dopadol…

 4. Ako tu niekto môže obhajovať takéto konanie? To nie je argument, že strieľal slepými. Čo sme v Čečensku? Streľba na svoje pravidlá, zvlášť na verejnosti.

 5. Je to síce už dávno čo som bol na vojne ale pamätám si, že za tie dva roky si niekoľko chlapcov doslova vystrelilo mozok z hlavy. Jednoducho spáchali samovraždu a to čuduj sa svete slepími nábojmi.

 6. Takýmto “milovníkom zbraní” (blbečkom) by som doprial 2 roky odslúžiť na bojovom útvare za socializmu, potom by sa na na nejaký samopal ani len nepozrel.

 7. Poznam chalan z videnia, no nepride mi uplne normalny…Vecne podnapity, podla zjavu tipujem aj nejake drogy,najskor heroin… A pri pocuvani tych reci v hospode sa cudujem ze kto jemu dal zbrojny pas

  • Mal jedno šťastie…
   Že sa nenachádzal v nejakom civilizovanom meste niekde v Európe…Dávno by ho niekto odstrelil…Žiaľ bol v drogovom brlohu v Seredi….
   Že polícia ho zadržala až na druhý deň hovorí za všetko….

 8. To že by ho zadržali až na druhý deň by nebolo nič zvláštne a tragické. Veď v západnej Európe strieľajúcich bláznov chytali aj niekoľko týždňov. Tragické na tom je to, že sa o to začali skutočne zaujímať až po tom, čo Majko s Kurbelom trvali na tom aby vôbec prišli. Z toho ide hrôza.

 9. Pre Chuck Norrisa ubožiak si Ty keď si myslíš že za Jánskeho plaketu je povolené strieľať medzi ľuďmi zo samopalu Jánskeho plaketa je za darovanie krvi ale ten strelec zrejme daroval mozog

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -
- Inzercia -