Štefanská zábava

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Včera sa konala v patanskej pivárni Veľba pre milovníkov zlatého moku Štefanská zábava, ktorú každoročne poriada spoločnosť VEĽBA s.r.o. nie len pre štamgastov, ale aj náhodných návštevníkov. Podávala sa výborná “Vašúrková” kapustnica, do spevu a tanca hrala hudobná skupina ČIBUK a súčasťou zábavy bolo aj vylosovanie Vianočnej súťaže, ktorá prebiehala počas celého decembra ( za každé vypité dve pivá získal zákazník žreb, ktorý hodil do osudia). Z akcie prinášame krátku fotoreportáž.

- Inzercia -
  1. KTO TO POZNA, HROZNA SPODINA KATASTROFA OKREM TONA. NEVIEM CO JE NA TOM ZAUJIMAVE ESTE TO AJ KAMEROVAT!!!!!!!!BOBO

  2. TY NEVIES AKO SA TAM KTO VOLA? A TO SI PATAN? ON TAM SEDI IBA Z NUDY, A VOBEC TAM DO TEJ SKUPINY NEPATRI. BOBO

  3. Je mi ťa veľmi ľúto. Si zakomplexovaný chudák. Určite nemáš skutočných kamarátov. Títo ľudia aspoň ukázali, že majú aj v tejto dobe moderného “feudalizmu” chuť spoločensky sa stretávať, k čomu sa ty v živote nikdy nedopracuješ a zostane z teba len poľutovania hodný intrigán.

  4. TOMU HOVORIS SPOLOCENSKY SA ZABAVAT ? TY ANI NEMAS POTUCHY AKO VYZERA SPOLOCENSKY . A NEBOJ SA O MNA JA MAM KAMARATOV NA UROVNI A DO TAKE PUTIKY BY SME ANI NEVKROCILI . MAME SVOJU UROVEN A PREDSTAV SI ZE SME VSETCI STASTNE ZENATY A POZERAME TO Z LYZOVACKY Z O STRPSKEHO PLESA AK VIES KDE TO JE

  5. Predraď nám kde je Strpske pleso. Lebo Štrbské pleso je vo V. Tatrách, ale o strpskom som nepočul. Hlavné že si sa pochválil, ale ani nevieš kde si. To je tak keď niekto dostane poukaz pod stromček. 😉 Ešte že máš úroveň.

  6. Co sa tu rozculujete nad nejakymi opilcami z kasina? Vsetci co su na tych fotkach su v tom senku jak to autor tohto clanku nazval štamgasti. Od srofika az po Tona co ma hlavu jak kibel 😀

  7. Keby som nebol pracovne mimo tiež by som bol medzi tou spodinou v tej putike. Je to normálna dobrá krčma, ale tebe čo si na tej vysokej úrovni až na strpskom plese to asi nič nehovorí. Ty musíš byť iný level. Tono tam nepatrí, ktorí je tam skoro každý deň, niekoľko hodín. Jemu tá putika nevadí. Ty zostaň radšej na tom strpskom plese aby si si udržal úroveň.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články