Vianočný beh spojený so zbierkou pre týrané a opustené zvieratá

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Cyklistický klub AB Sereď v spolupráci s Retro café usporiadali aj tento rok charitatívnu zbierku, ktorej výťažok bol určený pre opustené a týrané zvieratá. Zbierka trvala niekoľko dní a pre zvieratá s neľahkým osudom mohli ľudia darovať granulky, konzervy, deky, misky alebo čistiace prostriedky. Vyvrcholením dobročinnej akcie bol VIANOČNÝ BEH, ktorý sa konal 24. decembra. Štart sa konal na Námestí slobody, kde všetkých pozdravil primátor mesta Martin Tomčányi a organizátor Tibor Nešťák. Obaja nielen poďakovali prítomným športovcom za účasť na vianočnom behu ale všetkým ľuďom za pomoc psíkom, ktorí nemajú to šťastie žiť v milujúcej rodine. Po spoločnom fotografovaní sa bežci vybrali na niekoľkokilometrový rekreačný beh po cyklotrase.

Tak ako minulý rok, aj tohtoročná zbierka mala veľký ohlas. Okrem množstva vecných darov sa vyzbierala aj finančná hotovosť vo výške 372,- €. Celý výnos bol odovzdaný OZ Tulák.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články