ŠKF iClinic Sereď má nového hlavného trénera

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ani nie šesť mesiacov stál na čele nášho futbalového tímu ŠKF iClinic Sereď ako hlavný tréner štyridsaťpäťročný rodák zo Severného Macedónska Slavche Vojneski. Ten na svoju funkciu rezignoval po poslednom jesennom kole.

Pri svojom odchode povedal na adresu seredského klubu ostrú kritiku, ktorá bola zverejnená v mnohých médiách: „Chcel som odísť s tým, že mužstvo bude mať po jeseni 21 bodov, ale to sa nepodarilo, aj kvôli problémom v klube. Nemali sme kde trénovať, nemali sme si čo obliecť na tréning. V takýchto podmienkach sa nedá pracovať.”

Vedenie Serede tieto slová vyvrátilo a nepovažuje ich za pravdivé. Manažér seredských futbalistov Viktor Bucha sa na facebooku ŠKF iClinic Sereď vyjadril nasledovne: „Náš tím bol oblečený výborne. Tréner mal k dispozícii niekoľko ihrísk, z toho jedno s umelým povrchom. Tréningové podmienky boli zabezpečené dobre, tiež regenerácia či starostlivosť o hráčov. Tréner prišiel z prvej tureckej ligy, my však nie sme tak bohatý klub.“

Nech už bol dôvod odchodu hlavného trénera akýkoľvek, naši futbalisti pokračujú ďalej. Pred niekoľkými dňami vedenie seredského futbalového klubu informovalo verejenosť, kto povedie v nasledujúcom období našich hráčov. Novým trénerom ŠKF iClinic Sereď sa na základe rozhodnutia predstavenstva stal Roland Praj. Päťdesiatdvaročný Praj v Seredi pôsobil ako tréner brankárov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -