Vianočný koncert žiakov ZUŠ v Pate

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Včerajšia streda patrila v Pate žiakom elokovaného pracoviska Základnej umeleckej školy Jána Fischera v Seredi. Vo vynovenom dome kultúry zorganizovali spolu s pedagógmi svoj 1. Vianočný koncert. Absolventi 1. – 3. ročníka predviedli prítomným návštevníkom svoje umenie v hre na gitare, akordeóne, flaute, klavíry, či keyboarde v podaní vianočných piesní, kolied, klasickej, ale aj modernej hudbe. Pripravili tak pre návštevníkov koncertu nevšedný predvianočný zážitok.

Sprievodným programom podujatia bola autorská výstava prác žiakov výtvarného odboru.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Vydarený koncert žiakov ZUŠ, držím palce naším mladým umelcom a želám im aby v tejto činnosti vydržali a nevzdávali sa. Ako by som bol rád, ak by som vedel na niečom hrať.

  2. TEN MLADY GITARISTA S DLHYMI VLASMI MI PRIPOMNINA GEORGA HARRISONA ZO SKUPINY BEATLES AJ TEN TAKTO PODOBNE ZACINAL…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články