Mikuláš s CVČ pri ZŠ Jana Amosa Komenského v Seredi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V piatok 6.12. 2019 sa v ŠH Sokolovňa zišli všetci nadšenci, to znamená deti, rodičia, žiaci CVČ (Centra voľného času) pri ZŠ Komenského v Seredi, aby ukázali výsledky svojej práce a školou organizovaných mimoškolských aktivít. A veru bolo sa na čo pozerať !

Najprv dopoludnia, hneď v dvoch vystúpeniach, o 9:15 hod. pre prvý stupeň ZŠ a o 11:00 hod. pre druhý stupeň ZŠ všetky deti ukázali, že činnosť v jednotlivých oddeleniach CVČ pri ZŠ Komenského v Seredi je na vysokej úrovni, začo patrí veľká vďaka aj ich pedagógom a trénerom.  Vo vyše hodinovom programe, ktorý profesionálne moderoval „Ferdo“, sa vystriedalo približne 150 detí. Scénaristkou podujatia bola Alenka Krivosudská, ktorej „LY Dance“ často dvíhal prítomných zo sedačiek a v jednej chvíli dokonca bola plná palubovka účinkujúcich detí vedno spolu so žiakmi ZŠ. Nádherné ukážky z basketbalu, kde sa predstavili aj naše štyri reprezentantky Slovenska do 16 rokov, technicky a hlavne pútavo zvládnutie ukážky prezentácie florbalu, taktiež divácky zaujímavá „lekcia“ sebaobrany a základných techník TAEKWONDO, či spomínané baby a chalani z LY Dance nám všetkým ukázali, že mimoškolská činnosť a pôsobenie detí v našom CVČ je na vysokej úrovni. Treba ešte pripomenúť, že okrem týchto „telocvičňových“ aktivít, pôsobí v centre voľného času vyše sto malých, či väčších futbalistov, ktorí pod vedením skúsených  i začínajúcich trénerov dosahujú veľmi pekné výsledky na celoslovenskej úrovni.

Všetkým patrí veľká vďaka za ich činnosť v prospech detí. Prioritne však trénerom vedeniu ZŠ Jana Amosa Komenského a jej zriaďovateľovi – mestu Sereď, za dôveru a vynikajúce podmienky, ktoré sú denno–denne vytvárané pri výchove týchto mladých športovcov, tanečníkov a žiakov nielen našej školy. My pevne veríme, že na základe množstva pozitívnych ohlasov od rodičov, žiakov a prítomných divákov, si toto jedinečné, skvelé podujatie zopakujeme už o rok.

Jozef Ištok

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články